Program The Sims 3 przestał działać

Witam, ostatnio pojawił mi się dziwny błąd z grą The Sims 3. Mianowicie po pewnym czasie grania (najdłużej trzy godziny, około pół) system wyświetla mi komunikat, że program przestał działać. Do wyboru mam zamknąć program albo zamknąć i wyszukać rozwiązanie online. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam żadnych problemów z grą (przez jakieś trzy-cztery lata działała bez zarzutów, aż do teraz). Początkowo próbowałam wszystkich metod jakie znalazłam na forach związanych konkretnie z The Sims 3 ale nic nie zadziałało. Znalazłam też informację, że może być to spowodowane ustawieniami dźwięku - zmieniłam je, gra działała przez trzy godziny po czym znowu się wyłączyła. Skopiowałam treść komunikatu błędu, który się wyświetla:

Gram na laptopie, Fujitsu Siemens, jego parametry:

system operacyjny - Windows 7 32 bity (wbudowana była Vista ale potem trzeba było reinstalować więc wolałam przy okazji zmienić na siódemkę)

pamięć RAM - 3 GB

procesor - Intel Core 2 Duo CPU T5800 2.00 GHz

karta graficzna - NVIDA GeForce 9300M GS

Średnio się znam na komputerach więc kompletnie już nie wiem co robić. Najdziwniejsze, że błąd pojawił się z dnia na dzień. Najpierw grałam i nic się nie działo a kolejnego dnia pojawił się ten komunikat i od tamtej pory występuje już zawsze (po dłuższym lub krótszym czasie). Za wszelką pomoc w rozwiązaniu problemu będę bardzo wdzięczna.

Temperatury podczas obciążenia - http://www.dobreprogramy.pl/HWiNFO32,Program,Windows,15982.html karta Sensors.

Można prosić dokładniej? Bo trochę nie rozumiem co mam zrobić.

Tym programem możesz sprawdzić temperatury komputera. Zainstaluj i podaj na forum informacje o temperaturach w idle oraz stresie.

Nie wiedziałam które jest które, więc tu jest po prostu screen:

04e44f561af50d06m.jpg

Akurat teraz laptop jest zdjęty z podkładki chłodzącej, nie wiem jak by było z nią (czy w ogóle byłaby różnica).

Podaj jeszcze temperatury podczas dłuższej gry.

Po godzinie grania:

b196e3af90438bd1m.jpg

Laptop był wczoraj czyszczony więc raczej nie powinien się zbytnio nagrzewać.

Nasuwa mi się już tylko jedno pytanie. Czy gra jest oryginalna?

Tak, podstawa i wszystkie dodatki jak najbardziej oryginalne.