Program The Sims 3 przestał działać

Witam…

mam problem z The Sims 3…

a więc pokolei…

Od zawsze grałem w podstawę i 2 dodatki.

Od kilku tygodni dostałem wszystkie dodatki od kuzyna bo on już nie chce… 

Wiec praktycznie wszystkie dodatki mam i akcesorie.

 

Gram około 30min i nagle wyrzuca do pulpitu i piszę program the sims 3 przestał działać.

 

Proszę o jakieś rady.

Poniżej daje zdjęcie komputera - oprogramowania.

 

post-262511-0-38982000-1405029115_thumb.

 

Gra oryginalna ?

tak. tak jak wspomniałem 3 gry są moje oryginalne pudełkowe (kupione w media expert) i reszta kuzyna tez oryginalne (kupione chyba były w empiku)…

 

a dodatki nie są przypisane do konto Origin ? Więc jak je otrzymałeś od kuzyna - w formie jego konta ?

nie są w żaden sposób przypisane bo on takich rzeczy nie robi i chyba nawet nie ma konta. 

nie wiem.

kuzyn… przyjechał do mnie z paczką… tam były wszystkie dodatki.

Sterowniki zaktualizowane ?

System aktualny ?

Gra nie była crackowana/modowana ?

a wiesz może jak sprawdzić te sterowniki?

Gra nie była ani crackowana ani modowana.

Mam ostatni dodatek do gry i nim odpalam.

A te rzeczy ze store to kuzyn zgrał mi na płytę i miałem wrzucić do folderu dowdows. czy jakos tak.

The Sims 3 wymaga dużo procesu, możliwe, że gra przekracza pamięć. Próbowałeś grać z jednym/dwoma dodatkami (albo i bez)? I czy wtedy gra się wyłączała? Do tego możesz się przyjrzeć podczas grania pamięci w Menedżerze zadań, jaką wykorzystuje gra (czy jest jej dużo czy może jednak mało).

hm…

mam 3 gb pamięci…

a jak dokupie 10 gb to możliwe ze bd lepiej działać_:

Tu nie chodzi o to, że masz 3GB pamięci, tylko o pamięć wirtualną, jaką masz ustawioną, bo możesz mieć ustawione za mało.

czyli gdzie to mam znaleźć?

A nie sądzicie że problem leży gdzie indziej? Czy te dodatki aby zadziałały nie muszą być przypisane do konta, a nie skopiowane z innego komputera, gdzie były zakupione i przypisane do konta innego użytkownika?

@ areeczeek - http://technologie.gazeta.pl/technoporady/1,120791,12075537,Windows_7___jak_zmienic_zwiekszyc_zmniejszyc_pamiec.html

 

Co do przypisywanie do konta. Jest też taka możliwość, choć osobiście nigdy nie grałam w trzecią odsłonę Simsów, więc nie wiem. Przy grach, które mogą być przypisywane do kont na poszczególnych stronach internetowych, wydaje mi się, że powinno być to na pudełku (jak jest np. w przypadku gier, w które można grać poprzez założenie konta na stronie Games for Windows/Games for Windows LIVE, ale można też w nie grać bez zakładania konta na tej stronie - jednak informacja o tym na pudełku jest). Jeśli nie ma tego na pudełku, to jak i skąd gracz może wiedzieć, że może/musi zakładać konto, żeby móc grać? Imo, jeśli nie ma informacji na pudełku (na dodatkach też), gra powinna normalnie działać.

to mam 2815 mb

To zapytam inaczej - Sims 3 masz przypisane do konta Origin?

nie. ja nigdy nie przypisuje. 

nawet zdaje mi się że kuzyn je przypisywał. 

narzie z nim na kilka dni nie mam kontaktu.

dzisiaj pobieram je wszystkie odnowa.

 

to samo z Euro Truck Simulator 2 mogłem przypiąć pod konto Steam ale nie przypiałem

aż nie zmusił mnie multiplayer… ;/ 

to musiałem…

 

jakoś nie lubie takich rzeczy . 

 

Rozumiem że pobierasz poprzez konto Origin ?

nie.

pudełkowe wersje. :o

 

Nie rozumiesz mnie. Pobierasz z internetu nielegalnie ? A jak legalnie to skąd ?

że co ? 

dostałem od kuzyna wersje pudełkowe.

nie trzeba je wpisywać na originie.

 

dobra… ja myśle że ten kuzyn ma coś z tym originem i wgl z tymi grami coś nie tak.

 

myśle ze za jakiś czas zakupie wszystkie dodatki swoje.

bo to nie pierwszy raz jak coś od niego nie działa…

dziękuje wam za pomoc…

 

 

mam pytanie odnoście zacinania.

czy jak zakupie pamięć ram 8/10gb i dokupie z 2 dyski ssd/hdd (czy jakos tak)

to będą lepiej gry działały chodzi mi np euro truck simulator 2 lub the sims 3?  :O