Program to obróbki muzyki

Poszukuję programu, dzięki któremu mógłbym usunąć tekst z piosenki i zostawić samą nutę. Czy istnieje taki program? Bo ja już kilka sprawdziłem i jakoś nic z tego nie wychodziło. Najlepiej gdyby to był program po polsku i w miarę prostym menu itp.

Zibi15 , programy do tego są, lecz albo pozostanie Ci wokal, albo razem z nim coś jeszcze się wytnie i efekt końcowy będzie opłakany. Możesz spróbować Audacity + wtyczka Center Pan Remover.

masz tu link do wersji portable Audacity w opcjach PL - http://portableapps.com/apps/music_video

Możesz jeszcze spróbować programem Cool Edit Pro razem z instrukcją usuwania wokalu.

Temat na forum poruszany już kilka razy…

http://www.google.pl/search?hl=pl&sa=X& … ki&spell=1

Zibi15 ,

Wycinanie wokalu z piosenki daje opłakalne skutki.

Nie polecam.

Lepiej rozejrzyj się za gotowymi podkładami do karaoke w postaci pliku midi lub mp3.

Jeżeli chodzi o pliki midi to jakość będzie kiepska, gdyż inaczej wygląda ich odtwarzanie w komputerze a profesjonalnym syntezatorze.

Wczoraj próbowałem jeszcze trochę tym Cool Edit Pro, ale efekt końcowy był niezbyt ciekawy :confused: Dziś popróbuje jeszcze Audacity a jak będzie to samo to poszukam gotowych podkładów. Thx za pomoc

Pisaliśmy Ci, ze tak będzie, więc w Audacity nie spodziewaj się lepszych wyników. Dodam jeszcze, że po ściągnięciu wtyczki Center Pan Remover trzeba przenieść plik z rozszerzeniem .ny do X:/Audacity/plugins , gdzie X to partycja z zainstalowanym programem.

Znalazłem kilka stronek z tymi piosenkami pod karaoke, ale nie było tego co chciałem :confused: