Program typu Download Accelerator na Mozilla Firefox


(Krzysiekn C) #1

Potrzebuję takiego programu jak download accelerator tyle że na Mozille Firefox, bo na firefox nie chodzi, może jest podobny lub ten trzeba ustawić jakoś. Z góry dzięki za odpowiedź.


(Agatonster) #2

Alan77 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Danielm86) #3

FreshDownload. Za darmo i bez piracenia. Pobiera szybko i integruje się w pełni z Firefoksem i innymi przegladarkami. Do Firefoxa zainstaluj dodatek FlashGot


(Chillout) #4

Jeżeli chcesz przyśpieszyć tylko prędkość pobierania to polecam:

FireDownload https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/10615

Dodatek przyśpieszający pobieranie plików. Producent rozszerzenia uważa, że prędkość pobierania może wzrosnąć 10-krotnie.


(Danielm86) #5

Chillout , chyba w cuda wierzysz. Jeśli pobiera maksymalną szybkością łącza to jakim cudem można tą prędkość zwiększyć i to 10-krotnie?


(etam) #6

1) https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/201

2) @master_zonk6

Przyspieszacze ściągania działają wtedy, gdy serwer, z którego się ściąga ma ograniczony transfer na pojedyncze połączenia oraz gdy umożliwia ściąganie pliku nie tylko od początku (to działa prawie zawsze). Wtedy taki przyspieszacz otwiera np. 4 połączenia i ciągnie plik w 4 częściach.

A poza tym masz rację.


(Chillout) #7

To nie moja wypowiedź:

Cytuje stąd: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/10615 i z innych witryn:

Więc nie do mnie te pretensje. :stuck_out_tongue:

A tak naprawdę to działa jak każdy inny akcelerator.