Program typu Download Accelerator na Mozilla Firefox

Potrzebuję takiego programu jak download accelerator tyle że na Mozille Firefox, bo na firefox nie chodzi, może jest podobny lub ten trzeba ustawić jakoś. Z góry dzięki za odpowiedź.

Alan77 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

FreshDownload. Za darmo i bez piracenia. Pobiera szybko i integruje się w pełni z Firefoksem i innymi przegladarkami. Do Firefoxa zainstaluj dodatek FlashGot

Jeżeli chcesz przyśpieszyć tylko prędkość pobierania to polecam:

FireDownload https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/10615

Dodatek przyśpieszający pobieranie plików. Producent rozszerzenia uważa, że prędkość pobierania może wzrosnąć 10-krotnie.

Chillout , chyba w cuda wierzysz. Jeśli pobiera maksymalną szybkością łącza to jakim cudem można tą prędkość zwiększyć i to 10-krotnie?

  1. https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/201

  2. @master_zonk6

Przyspieszacze ściągania działają wtedy, gdy serwer, z którego się ściąga ma ograniczony transfer na pojedyncze połączenia oraz gdy umożliwia ściąganie pliku nie tylko od początku (to działa prawie zawsze). Wtedy taki przyspieszacz otwiera np. 4 połączenia i ciągnie plik w 4 częściach.

A poza tym masz rację.

To nie moja wypowiedź:

Cytuje stąd: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/10615 i z innych witryn:

Więc nie do mnie te pretensje. :stuck_out_tongue:

A tak naprawdę to działa jak każdy inny akcelerator.