Program typu IS lepszy od kasperskiego

Poszukuję programu typu IS.Aktualnie mam kasperskiego IS 2009 ale licencja się kończy i zastanawiam się czy warto może zmienić na coś innego? Co jest lżejszego dla procesora i równie konfigurowalnego? Może norton najnowszy? Mój sprzęt w opisie

Może to.

http://sklep.gdata.pl/

Nowy Norton IS 2009 jest leciutki jak piórko i skuteczny jak nigdy-polecam!

viewtopic.php?f=2&t=299968

Co ci przeszkadza w kasperskym? Mam go i uważam, że jest najlepszy i nie ma po co go zmieniać.

Polecam Norton Internet Security 2009. Bardzo lekki i niezwykle skuteczny.

Ja używam Kaspersky IS 2009 i też kończy mi się licencja w marcu. Mam “stary” komputer z jedno rdzeniowym procesorem i to na prawdę jest “badziewie”, że nie będę przetaczał na forum, ale jestem zadowolony z Kaspersky’ego. Przedtem próbowałem parę takich programów i różny był skutek. Z tym jest tak, “może inny jest lepszy niż mój” a jak zaczniesz próbować, to na 20 takich programów szkoda czasu. Oczywiście, komputer komputerowi nie równy i nawet dwa takie same komputery mogą inaczej działać. Ja sprawdzałem nie dawno “notowania” pakietów antywirusowych i Kaspersky jest w czołówce. Dodatkowo za kontynuację licencji zapłacisz mniej. Nie ma pewności, że zmiana programu będzie dobra.

Jak naprawdę chcesz zmieniać kasperskyego to polecam norton internet security 2009,naprawdę postarali się w symantec’u,dużo lepiej działa ta wersja od poprzedniej,ale na twoim miejscu bym nie zmieniał ponieważ kaspersky to bardzo dobry antywirus i kto wie czy nie lepszy od nortona ale wybór należy do ciebie,ja używam kaspersky’ego już2 lata i zero problemów z wirusami,czyli czego więcej chcieć(chyba o to chodzi w antywirusie by nie mieć problemów z wirusami :smiley: )

Jedynym powodem zmiany KIS 2009 na inny tego typu program, to tylko wtedy, jak wiesza Windows albo działa źle sam program. W innym przypadku sprawa wygląda jak z tą kozą, której dano jednocześnie i siano, i owies, i … nie umiała wybrać. … i zdechła!

Ja polecałbym się przyjrzeć darmowemu Comodo IS http://www.personalfirewall.comodo.com/ … ewall.html

Firewall w ich wykonaniu był bardzo dobry.