Program "uciekł" z pulpitu


(Babaryba1) #1

Na skutek mojej niezręcznośći "uciekł" mi z pulpitu program Media Windows Pleyer. Teraz jego lokalizacja to folder Program Files.

Jak przenieść WMP z powrotem na swoje miejsce? Mam Viste HP.Z góry dziękuję za pomoc.Ewent.pomoc prosze udzielać językiem początkującego.


(kamilek030190xd) #2

mój komputer->dysk C->program files->windows media player i znajdź plik wmplayer,kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i bedzie opcja wyślij do.. i kliknij PULPIT(utwórz skrót)


(Babaryba1) #3

To juz zrobiłem,ale na pulpicie ukazał się skrót ikona,kiedy kliknę w tą ikonę ukazują się "składniki" WMP, np skins,Visualizations,wmp share....itd.

Program WMP natomiast nie otwiera się....co robić?


(scripter1) #4

To chyba zrobiłeś to na folderze w którym jest wmplayer a powinieneś zrobić to dokładnie jak ci napisał kolega czyli na samym pliku wmplayer.exe (pliku wykonywalnym programu).


(Babaryba1) #5

Ok zrobiłem teraz na samyn pliku i po kliknięciu na ikonę pulpitu otwiera się WMP ale był raz wyświetlany ten komunikat jw.Od poprzedniej wersji zauważyłem taka zmianę,że po wyłączeniu WMP /u góry ekranu na X/,utwór dalej "leci", chcąc wyłączyc musze z powrotem włączyć WMP i na dole kliknąć na stop...

-- Dodane 06.05.2011 (Pt) 12:19 --

Acha,dzięki Ci Scripter