Program umożliwiajcy tanie dzwonienie z całego świata

Witam, jestem marynarzem podróżuję po całym świecie, i zależy mi na tanim dzwonieniu z całego świata. Kiedyś używałem sprytnego programu, ale zapomniałem jego nazwę. Chciałbym aby ktoś spróbował mi przypomnieć jego nazwę. Obsługa tego programu wyglądała w ten sposób: będąc w np Chinach kupowałem kartę sim, brat w Polsce ściągnął ten program zainstalował go i następnie wpisał w tym programie numer mojej karty sim z Chin i numer domowy kliknął połącz i po chwili od kliknięcia połącz rozpoczynało się nawiązywanie połączenia, wówczas przychodził na mój telefon oraz telefon domowy brata sygnał dzwonienia, gdy jedna i druga strona odebrała telefon wtedy można było można rozpocząć rozmowę. Bedąc w jednym kraju rozmowy w ten sposób były darmowe tzn środki z karty sim nie były zabierane ani żadna kwota nie była nabijana na abonamnet telefonu stacjonarnego z polski z któym była prowadzona rozmowa, zaś w niektórych krajach pobierało środki z karty sim ale bardzo powoli, koszt takiej rozmowy był bardzo niski. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Może www.freeconet.pl/

Z poziomu tego rozwiązania można dzwonić na zagraniczne numery po najniższych stawkach, a numer można zarejestrować w każdym kraju wtedy odbierający nie płaci za połączenie zza granicy. Ale myślę, że są prostsze metody, ja taką znam.

a tu faktyczne opłaty w tej twojej śmiesznej sieci : http://www.freeconet.pl/pl/oferta-tlenofon/cennik

POSZUKAJ NA HALONET numer 1 zł za rok a nie 30-50 zł za miesiąc 7 gr za min z vatem a nie 5 gr + 23 % vat

Tylko widzicie ja nie musiałem kupować żadnego numeru ani wysyłać jakiś smsów, nie musiałem też kupować jakiś doładowań, po prostu ściągnąłem program, i łączyłem się przez niego bez wykupywania czegokolwiek, rozmowy nie kosztowały nic lub prawie nic w zależności od tego czy znajdowałem się w Indiach, Chinach lub też innym kraju, jeśli już to kwota była pobierana z kart sim zagranicznej sama bez dokonywania jakichkolwiek działań. Jeśli znajdzie się ktoś kto zna taki program to proszę o pomoc.