Program unlocker nie działa-plik znika bezpowrotnie!

Chciałem sobie zapisać film ze stronki na dysk,jest wiele sposobów,ale jednym z nich jest skopiowanie całego film z pamięci podręcznej przeglądarki “H:\Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Temp”

Niestety próba skopiowania była nadaremna,pojawił się komunikat że plik jest zajęty przez proces.Po próbie uwolnienia od procesu (czyli przeglądarki internetowej) plik …zniknął,rozpłynął się bez śladu,nie został nigdzie skopiowany.

Dodam że naciśnięcie “stop” w odtwarzaczu lub zamknięcie strony powoduje również natychmiastowe skasowanie pliku z tego folderu.Piku nie ma w katalogu “H:\Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji…\Cache” choć fimy z niektórych stron również tam sa zapisywane,ale stamtąd można swobodnie kopiować

EDIT:

właśnie odnalazłem na forach jedyny mądry sposób - oglądanie i ściaganie filmu pod linuxem.

Sposób mądry o ile nie mam zamiaru robić przez jakiś czas niczego innego poza serfowaniem po internecie i oglądaniu filmów,ale wolałbym nie restartować komputera,jakieś pomysły?

Wirtualizacja ?

za słaby komputer na wirtualizację

poza tym,co mi to da jeśli plik jest zabezpieczony w tym czasie,więc nawet w środowisku wirtualnym nie będę miał do niego dostępu w tym czasie

Inna opcja? Firefox + DownloadHelper, co do innych przeglądarek nie mam pewności.

FlashGot - dodatek do Firefoksa wykrywa media na stronce.

Jeżeli nie zadziała, możesz pobawić się Firefoksem z Firebugiem.

Użyj: http://nirsoft.net/utils/mozilla_cache_viewer.html