Program w builder

witam jestem tu nowy bardzo prosze o jakas pomoc, potrzebuje program w builder który np. wyswietli dostepne czcionki w systeme, badz pliki muzyczne prosze o pomoc

Folder czcionek: C:\WINDOWS\Fonts

Folder dźwięków: C:\WINDOWS\Media

Co do programu to niewiem czy taki istnieje, ale co nieco pokazuje Everest Ultimate Edition.

chodzi mi o program w builder nie wiem jak sie za niego zabrac a musze takie cos zrobic

Nigdy nie słyszałem o programie “W Builder”, wyjaśnij dokładniej co konkretne potrzebujesz.

moj koles z programowania tak mi kazał zrobic takie cos, tak mi namieszał. potrzabuje prosty programik w builder moze byc kalkulator, lub tak jak napisałem program który wyswietli pliki muzyczne w komputerze lub czcionki . nie wiem czy nawet jest takie cos. a i moze wie ktos co to jest ten tutorial bo tez co takiego mówł

Chyba już zrozumiałem. #-o

Bez komentarza. ![-o<

do czego słuzy wogole ten builder ? jak sobie z tym poradzic

Builder służy do pisania programów, aby z nim poradzić trzeba się nauczyć programowania, do nauczenia się programowania służą książki oraz tutoriale.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Człowieku, wpisz sobie w google “Kurs C++ Builder”, poczytaj jakiś tutorial (to właśnie coś w stylu kursu), i bierz się za pisanie. Chyba nie myślisz, że ktoś z forum ci to napisze, a przynajmniej nie za darmo xDD