"Program XXX nie jest przeznaczony do uruchamiania..."


(creatchris) #1

Witam, dzisiaj rano po włączeniu komputera system nie załadował się końca. Dokładniej, czarny obraz pojawił się zaraz po etapie ładowania systemu z logiem windowsa [Windows 7]. W trybie awaryjnym uruchomił się bez problemu. Usunąłem sterowniki karty graficznej, o czym wyczytałem w sieci że może pomóc. Faktycznie, pomogło, bo system teraz włącza się w trybie normalnym. Teraz problem jest inny. Po włączeniu większości programów, wyświetla się podobna informacja:

Program C:\Windows\system32\KBDPL1.DLL nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając oryginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy.

Przeszukałem już wiele tematów z tym związanych, niestety nie znalazłem niczego co by pomogło. Dodatkowo zauważyłem, że nie mogę włączyć części funkcji w panelu sterowania. Daje Log w załączniku

Edit: daję jeszcze linka do Loga na stornie wklej.org: http://wklej.org/id/1819484/

OTL.Txt


(Acorus) #2

(creatchris) #3

http://wklej.org/id/1819570/

http://wklej.org/id/1819567/

Oto log  z FRST


(Acorus) #4

t.txt


(creatchris) #5

Niestety log nie pomógł, po kilku godzinach walki z tymi wszystkimi błędami poddałem się i zainstalowałem system od nowa. Temat do zamknięcia, dzięki za próbę pomocy :stuck_out_tongue: