Program youtube-dlg nie działa?

Jak zamyka?

Tam nie ma exit a brak lub uszkodzenie VC++ raczej nie powinno ubijać procesu cmd.

W sumie, to aż się dziwię. Patrzę po opcjach 3D video downloader.
1sc125
No jesteśmy w kanale:


Zaznaczać, pobierać po kolei, chociaż prywatnych nie można :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie widziałem tego, muszę go jeszcze raz sprawdzić.

A prywatne widzi jak mu się na tacy poda link = “niepubliczne” :question:

Niby jeszcze można zrobić tak że tylko autor sobie może oglądać, czyli i danych logowania by aplikacja wymagała.

Nie wiem dlaczego tak jest, teraz po paru sekundach okno ciągle się samo zamyka. Instalowałem VC++ ale nic to nie dało.

1 polubienie

u mnie też niestety youtube dlg nie chce pobierać filmów z YT, jest komunikat error. Coś ktoś wie jak to rozwiązać? Wersja Win10 najnowsza.


Może czas użyć stronki do tego?

ja chcę masowo pobrać kilkaset plików, czy istnieje jakiś inny sposób niż youtube dlg?

Ale nie wiem czy za darmo. Możesz spróbować tego programu o którym piszą na tej stronie. Troszkę wystarczy poczytać i poszperać po internecie.

no właśnie sęk w tym, że nie znam programu, który pobierałby masowo setki filmów z YT poza youtube dlg, które jeszcze miesiąc temu działało. Szperałem i nic nie znalazłem. To Video Backup Fusion też nie działa.

Pozostaje dodatek do firefoxa YouTube Video Downloader/YouTube HD Download


Dodatek dodaje pod filmem pobieranie i piorunem pobiera.

Przeglądarka klęknie jak otworzy ~200 filmów na raz i skryptem wymusi kliknięcie w:

Pobierz :arrow_lower_right: Video :arrow_lower_right: MP4 720P - strzałka “pobierz”

1 polubienie

Najlepiej porzucić youtube-dlg na rzecz czystego youtube-dl.
http://ytdl-org.github.io/youtube-dl/download.html
Nie zaszkodzi trochę nauczyć się używać cli.
Binarka jest aktualizowana dosyć często, więc nie zauważyłem, żeby przestało działać szczególnie z YouTube.

Zawsze wystarczy prosty skrypt Powershell/bat lub w Linux używając np. Bash i w połączeniu z youtube-dl można zautomatyzować cały proces tylko do podania linka do wideo lub playlisty.

1 polubienie