Program za duży do umieszczenia w pamięci

Witam.

Wiem iż takowy temat był ale jednak wole napisać bo problem troszke się różni. Proszę nie pisać abym użył funkcji szukaj itp. Z góry dziękuje za przeczytanie i ewentualną pomoc.

Otóż mam grę Race 07 i Virtua Tennis 3. Obie gry 2 miesiące temu działały, dało się je zainstalować. Teraz nie ! Wyskakuje okno dosowe , tak jak wywołanie cmd i bardzo szybko prakrtcznie w 1sekunde wyskakuje napis “Program za duży do umieszczenia w pamięci” i zamyka się. No to Ok sprawdzam pamiec wirtualną, próboje wyłączyć zwiekszyć. Nic nie daje…

BIore avasta proffesional robie skana. Nic nie wykrył. Biore kasperskiego i mks_vira przez on-line wykrył 3 wirusy. Usunołem wyleczyłem. Nadal nie działa.

Już nie wiem co można zrobić. Z góry dziękuje za wszystkie nowe rady.

Mam nadzieje, że zrozumieliście co napisałem. :smiley:

To ta sama (fizycznie) instalka co przedtem? Czy może ściągnąłeś inną? A jesli ta sama - płyta jest OK, a jeśli to plik instalacyjny - nie był zawirusowany i wyleczony? Komunikat błędu, który otrzymujesz świadczy o uszkodzeniu instalki albo nawet pliku wykonywalnego uruchamiającego grę. Taki uszkodzony plik po prostu nieprawidłowo “melduje” systemowi zapotrzebowanie na wielkość i zakres pamięci, którą ma zamiar zająć - stąd komunikat błędu. Problem z pamięcią wirtualną albo w ogóle z pamięcią można w zasadzie wykluczyć.

Instalka, płyta jest ta sama. Wirusy były w innych plikach nie zwiazanych z grami.

Zrobiłem format partycji C (Windowsa ) nadal nie działa. Cały czas ten sam problem.

Jeżeli to nie pamiec wirtualna to jaka jest przyczyna ?

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 9:22

Prosze o pomoc…