Program zarządzający głośnością dzięki podczerwieni TuneraTV

Witam

orientujecie się czy znajdę taki program który będzie współgrał z podczerwienią od mojej karty telewizyjnej?

Zależy mi na takim programie który będzie sobie działał w tle , aby było można pilotem od karty TV ściszać i podgłaśniać głośność główną itd.itp, program oczywiście nie zależny od karty TV i od jej oprogramowania, że np. oglądam sobie lub słucham muzyki w obojetnie jakim programie i pilocikiem sobie działam.

W razie czego jeżeli komuś się to przyda, karta TV to , WinFast Laeadtek 2000 XP RM system Windows XP Professional.

Winfast Remote Control Support powinien pomóc, nie mam tylko 100% pewności czy będzie kompatybilny z twoją wersją karty.

Dobre to lecz nie zaspokaja to moich zapotrzebowań , mogę ściszać itp, wyłaczać monitor i system , ale nie współgra z programami multimedialnymi , kompletnie na nic nie reagują , a ustawiam dobrze wszystko.

Dodane 04.02.2011 (Pt) 3:38

Mała poprawka , w Windows Media Player wszystko trybii działa jak należy , ale już Media Player Classic i BestPlayer nie reagują w ogóle , no ale i tak jest dobrze. Jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś programy to nie krępować się , śmiało podrzucać :smiley: