Program


(Byczek Lary) #1

Witam. Poszukuje program do poprawiania jakości czcionki po skanowaniu tekstu. Chodzi mi dokładnie o to, że mam tekst szary, a chcę przerobić na kolor czarny czcionki.


(fiesta) #2

No to OCR i eksport do edytora tekstu a tam zrobisz już wszystko.

Pełnosprawne 30 dniowe demo finereadera masz tutaj:


(Qbek50) #3

mylisz sie fiesta, ten finereader ma ograniczenie w tym sensie ze zeskanowany text nie mozna wyeksportowac do Worda. Mówie o tym trialu :lol:


(fiesta) #4

no niestety ale to chyba Ty się mylisz link na forum prowadzi do:

http://www.finereader.pl/software/fr70demo/FR703966.exe

Jedyną moją pomyłką jest czas trwania dema 15 a nie 30 dni oraz brak obsługi cyrylicy. Wszystkie inne funkcje działają jak w wersji pełnej.


(Qbek50) #5

no dziwne. Bo ja sciagalem niedawno wersje z vortalu i nie moglem wyeksportowac. :? Wiec teraz nie wiem, czy zostało to zmienione :?

PS fiesta instalowales tego Fineradera ?

>>Post 2 <<<

no to w koncu jak jest ? :?


(fiesta) #6

W domu mam pełną wersję więc teraz nie sprawdzę, bo nie bedę jej odinstalowywał lecz w pracy instalowałem kiedyś to demo i wszystko działało. Możliwe że pełną funkcjonalnośc uzyskuje się po rejestracji:

Link na vortalu prowadzi bezpośrednio do downloadu, więc może pies jest tutaj poprzebany 8) 8) 8)


(Qbek50) #7

mozliwe, bo jak ja sobie przypominam to nigdy nie rejestrowalem tego programu. I moze faktycznie pełną wersję trial uzukuje sie dopiero po rejestracji 8)


(Daniel K.) #8

U mnie takie rzeczy załatwia się programem dołączonym do drukarki HP Director (potężne narzędzie do skanowania i obrabiania).

Tak pozatym polecam Photoshopa tutaj także powinien się sprawdzić!

Pozdrawiam!

Daniel K.


(Byczek Lary) #9

A jak to można w Photoshopie zrobić?? Mam zrobiony dokument jako obraz. Możesz opisać mi czynności pokolei. Jeszcze jedno. Czcionka jest delikatnie wybrakowana.