Program

Witam. Poszukuje program do poprawiania jakości czcionki po skanowaniu tekstu. Chodzi mi dokładnie o to, że mam tekst szary, a chcę przerobić na kolor czarny czcionki.

No to OCR i eksport do edytora tekstu a tam zrobisz już wszystko.

Pełnosprawne 30 dniowe demo finereadera masz tutaj:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=49&id=262

mylisz sie fiesta, ten finereader ma ograniczenie w tym sensie ze zeskanowany text nie mozna wyeksportowac do Worda. Mówie o tym trialu :lol:

no niestety ale to chyba Ty się mylisz link na forum prowadzi do:

http://www.finereader.pl/software/fr70demo/FR703966.exe

Jedyną moją pomyłką jest czas trwania dema 15 a nie 30 dni oraz brak obsługi cyrylicy. Wszystkie inne funkcje działają jak w wersji pełnej.

no dziwne. Bo ja sciagalem niedawno wersje z vortalu i nie moglem wyeksportowac. :? Wiec teraz nie wiem, czy zostało to zmienione :?

PS fiesta instalowales tego Fineradera ?

>>Post 2 <<<

no to w koncu jak jest ? :?

W domu mam pełną wersję więc teraz nie sprawdzę, bo nie bedę jej odinstalowywał lecz w pracy instalowałem kiedyś to demo i wszystko działało. Możliwe że pełną funkcjonalnośc uzyskuje się po rejestracji:

Link na vortalu prowadzi bezpośrednio do downloadu, więc może pies jest tutaj poprzebany 8) 8) 8)

mozliwe, bo jak ja sobie przypominam to nigdy nie rejestrowalem tego programu. I moze faktycznie pełną wersję trial uzukuje sie dopiero po rejestracji 8)

U mnie takie rzeczy załatwia się programem dołączonym do drukarki HP Director (potężne narzędzie do skanowania i obrabiania).

Tak pozatym polecam Photoshopa tutaj także powinien się sprawdzić!

Pozdrawiam!

Daniel K.

A jak to można w Photoshopie zrobić?? Mam zrobiony dokument jako obraz. Możesz opisać mi czynności pokolei. Jeszcze jedno. Czcionka jest delikatnie wybrakowana.