Programik do wylączenia wokalisty

(Neone1) #1

jak w tytule potrzebuje programik do wylaczenia wokalu ,tak aby tylko bylo slychac sciezke dziekowa z pliku mp3 !!

(Rafgra555) #2

Sciagnij GoldWave @ Google.pl

Tam masz opcje typu Reduce Vocals, to wszystko załatwi 8)

(Neone1) #3

dzieki rafall , sprobuje :slight_smile:

(Rafgra555) #4

Proboj, proboj, jakosc nie bedzie znakomita, ale zawsze coś ...

(Morgenowsky) #5

Jakość będzie b. słaba, ledwo co będzie słychać instrumenty.

Takie rzeczy można zrobić w profesjonalnym studio, ale nie w takim domowym.

Zobaczymy jednak czy użytkownik neone będzie zadowolony. :slight_smile:

(Rafgra555) #6

No, ale lepszego darmowego programu niż GoldWave to nie znam ...

Wątpie, żeby neone był zadowolony, ja mam przy instalowaniu mojej karty dzwiekowej Realteka 5.1 takie studio sie od razu instaluje, tam mam opcje karaoke - redukuje wokal nawet lepiej niz GoldWave, sprawdz czy nie masz takiego oprogramowania do swojej karty dzwiekowej. Bo u mnie to bylo opcjonalnie, trzeba bylo miec sp2, inaczej tego nie bylo nawet w opcjach w instalacji :stuck_out_tongue:

(Morgenowsky) #7

neone , poczytaj to.

:arrow: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic73171.html

(fiesta) #8

Porównywalny darmowy Audacity do pobrania z vortalu, na bank lepszy profesjonalny Wave Lab , również płatny i równie dobry Sound Forge 8)

Z tego co tutaj napisano:

nie jest on darmowy

(Rafgra555) #9

No tak ... pomyliło mi sie. GoldWave nie jest darmowy :?

(chavez) #10

Można to zrobić w Cool Edit Pro. Wokal jest bardzo ładnie usuwany (zależy to oczywiście od rodzaju muzyki).

EDIT:

Program jest niestety płatny, ale jest jeszcze wersja trial.

(Neone1) #11

moja karta to live 5.1 , i nie mam takowego softu dołaczonego do karty:(

a jeżeli chodzi o ten programik to go sciagnelem GoldWave -prawie sie to udalo w nagraniu ktorym chcialem wyciszyc wokal , no moze nie do konca ,ponieważ przy zmianie tonu wokalisty bolo go nadal slychac (np refren ) .tak czy tak od biedy może byc :slight_smile: dzieki rafall :slight_smile:

Audacity probowałem wczesniej ale jakos nie moglem sobie z znim poradzic ( nie moglem znalesc opcji ktora wylaczy wokal) :slight_smile:

(Rafgra555) #12

No własnie Cool Edit Pro sie rowniez do tego dobrze nadaje, sproboj neone nim zredukowac wokal, sciagajac wersje trial ...