Programista PHP/JS - Startup z USA - Praca Zdalna

Programista PHP/JS

Oferta: https://docs.google.com/document/d/1oRWv4anJIseU5HMoZcCG3R1-asutEPiv0JlBLyHEEGg/

Kto: GeekSeller, LLC

Lokalizacja: 100% zdalna

Wynagrodzenie: $12,5 / godzinę = 8472 PLN netto / 200 godzin pracy (stała stawka, B2B lub zatrudnienie)

Wymagania: PHP/MySQL, XHTML/CSS, JavaScript/jQuery,

doświadczenie w praca z zewnętrznymi API (PHP + cURL), większość projektów to integracja naszego systemu z innymi API. Firma funkcjonuje w czasie amerykańskim, wymagamy aby część Twojej pracy odbywała się po godzinie 15 czasu polskiego, szczególnie pomiędzy 15 a 20.

No to stawka szału bez.

Ale rozliczenie godzinowe to sobie można popykać kilka wieczorów, z tego co rozumiem.

Jeden weekend i 35h zrobione. Takie 4 w miesiącu masz już jakieś 140h, zostaje 20 dni po niecałe 3h dziennie i jeszcze wychodzi, że masz dni wolne :wink: Czyli gdzie można aplikować, jak wygląda rekrutacja?

Oceniając jakość kodu strony głównej, to nie powinno być problemów z przyjęciem. xD

1 polubienie

Z ciekawości, wskażesz chociaż 2/3 rzeczy ukazujące tą słabą jakość? Ciekaw jestem czy ona się objawia.

724 linijki samego head-u?
2/3 kodu to zasadniczo śmieci i nadpisywanie parametrów.
https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl&url=geekseller.com&tab=desktop


Ogólnie wygląda to trochę jak:

  • te Mieciu zróbmy szybko stronę
  • to weź tam z themeforesta kup i się zmieni kolorki
  • te a damy radę przenieść to tu, a tamto tam?
  • co ja nie dam rady?

Tak jak kolega wyżej pisze. WP z zaśmieconym (chociaż komercyjnym) motywem, kilka wtyczek, serwer bez włączonej kompresji.
Taki kod to często wynik sporej rotacji wśród ludzi pracujących nad stroną. Ewentualnie ich rozleniwienia, braku wiedzy lub robienia wszystkiego na szybko i byle jak. Chociażby rotor w stopce to kilka linijek kodu i dobrze przycięte pliki. Zamiast tego wpięta jest jakaś krowiasta wtyczka, a fotki rozciągnięte kodem.
Podobna historia jest z fotkami pracowników, przy czym tam są przeskalowane w dół.

8K za 200/h i to firma w usa ?

Panie, to ja już więcej zarabiam za 160h/ umowa o pracę i to na podkarpaciu… tylko umiejętności znacznie wyższe niż wymagane w zleceniu }:>

1 polubienie