Programn do wykrywania programów szpiegujących

Mam prośbe prosze o danie jakiejś nazwy bardzo dobrego pragramu który zapewni mój komputer przed programami szpiegującymi mam ad-aware,spy bota,microsoft antyspyware ale i tak przechodzą więc co mi niebędzie przepszuczać bo zawsze skanuje co jakiś czas pandą na necie kompa i wykrywa mi same programy szpiegujące nic wirósów więc prosze was o rade:) dziękuje z góry

Spróbuj tym przeskanować:

http://www.ewido.net/en/ :):slight_smile:

Zajrzyj do działu: Programy antyspyware w Wortalu

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=82

polecam:

Ad-aware

Spybot Search & Destroy 1.4

Spy Sweeper 4.5.9.709

Czytałeś ?

:x

SpyBot ma funkcje rezydenta: blokowanie w czasie rzeczywistym, ale trzeba ją chyba ręcznie uruchomić. Ad-aware nie ma tej funkcji w wersji darmowej.

Polecam bardzo dobry program, który chroni przed ad-aware itp w czasie rzeczywistym- niestety płatny- spyware doctor :wink: każdy skaner mówi, że jest czysto a on znalazł 25 infekcji, tego dnia, którego komp był czyszony odkurzczem, ad-aware- spybot-em etc. naprawde polecam :smiley:

a potrafisz umotywować swoją wypowiedź, zanim komuś doradzisz

poczytaj w dziale Bezpieczeństwo posty w których Gutek2222 zaleca usuwanie tego programu i odradza instalowanie

I słynie z tego że w wersji darmowej generuje całą masę fałszywych alarmów celem skołonienia do zakupu pełnej wersji programu, o czym była już mowa nie raz na forum. Autorytatywne, negatywne zdanie na temat tego programu wyraziła również sławetna Picasso na forum Searchengines.

Tak jak już kolega iGreq wspomniał program Spybot Search & Destroy jest bardzo dobry. Istnieje wiele takich programów. Wiele przetestowałem i uważam iż powyżej podana nazwa programu będzie najlepsza. Program posiada wiele funkcji. Można szybko wykryć czy ktoś nas szpieguje i zaraz możemy mu odciąć dostęp. Polecam!

Potwierdzam, uzywam tego programu dosc dlugo i chyba jeden z najlepszych.

Nie ma mnie tu za długo- używam go w wersji pełnej i jestem zadowlony co do tych alertów to się nie zgodze bo gdy ściągnęłem go (bez rejestracji), przeskanowałem i znalazł mi ~170 infekcji, gdy zakupiłem pełną wersje znalazł tyle samo- więc nie rozumiem o co chodzi…

Skoro napisałem, że jest on bardzo dobry i niżej przykład tego co znalazł to nie rozumiem co mam jeszcze motywować ?? :?

S_e_B_a z tego co mi wiadomo to Picasso jest ekspertem w tej dziedzinie i wolę polegać na jej doświadczeniu niż na Twojej opinii 8)

Dzięki za wiare we mnie :wink:

Umiesz podbuować człowieka :stuck_out_tongue:

Ale ja tam sie trzymam przy swoim :smiley: :lol:

No i masz racje. Sam tego programu uzywam i jest najlepszy. Mam wersje pełną co prawda.

A co mnie obchodzi że ona jest ekspertem. Jak mi komp siadzie, to co z tego ze jakis program zalecał Picasso czy Van Gogh.

Nie zalecał tylko zalecała 8) co świadczy o Twojej orientacji w tym temacie. Zresztą zasięgnijcie opinii naszych forumowych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa czyli Kuza 5 i Gutka 222.

Tu masz opinię naszego admina:

zaczerpniętą z komentarzy do artykułu:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=2207

S_e_B_a i juveziom0 chcie używajcie, ja was na siłę uszczęśliwiał nie będę 8) 8) 8)

Tak to można by o kazdym programie powiedziec, który po wczesniejszym skanowaniu cos wykrył. Jak macie problem to sobie skanujcie wpierw spyware doctorem. :stuck_out_tongue:

Co do Gutka 222, to może i zna sie on ma sprawdzaniu logów, ale jak raz wkleiłem mojego loga, to kazał mi usunąć X1 desktop search(jedynie to), dopiero jak mu zwróciłem uwage to przyznał sie do błedu. Strach pomyśleć co by było jak bym miał wiecej aplikacji uruchomionych.

Skoro jesteś taki mądry, to dlaczego sam nie analizujesz swoich logów ?? Każdy ma prawo do pomyłek czy popełniania błędów. Przyznał sie do błędu, a mimo to…, Twój post dobitnie świadczy… o czym, to sam już sobie dopowiedz. Szkoda gadać, nie dość, że ktoś poświęca swój czas, żeby pomóc, to zawsze sie znajdzie ktoś, komu coś nie pasuje. Mam nadzieję, że Twoje podejście spotka się z odpowiednią reakcją.

Choć nie sądze, że każdy polubi, bo to z Microsoftu, ale:

Microsof Anti Spyware

Korzystam z niego i nie narzekam na spywary itp.

Sprawdź dogłębnie koło 30 logów na dzień i nie popełnij ani jednego błędu to będziemy mieli o czym rozmawiać. Bo jak na razie nie mamy o czym.

EOT

Ja sprawdziłem swój i nie popełniłem błedu. Jak sie sprawdza czyjes, to łatwo jest popełniac błedy, bo ich konsekwencje i tak nas nie dotkną. A poza tym jak ktos jest tak strasznie omylny to nikt mu nie kaze sie zabierac za taka robote. Jak komus sie trzesa rece to nie powinien byc chirurgiem itp.