Programowanie dodatkowego przycisku myszy

Witam

Mam mysz Trust MI-4150K

Chciałbym się dowiedzieć czy i jak

zaprogramowac dwa przyciski, które

służą jako wstecz/do przodu.

Hej,

Chcesz zaprogramować czy przeprogramować. Jeśli to pierwsze, wystarczy zainstalować sterowniki i skorzystać z oprogramowania instalowanego razem ze sterownikami.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Do myszki nei było żadnych sterowników, na stronie producenta też takich nie ma.

Hej,

:arrow: Przyciski te nie działają nawet w przypadku eksploratora Windows?

:arrow: Czy w aplecie Mysz w panelu sterowania nie pojawiła się jakaś dodatkowa zakładka?

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

One działają poprawnie, ale chciałbym abu zamiast “w przód” była zmiana piosenki w Winampie :slight_smile: czyli “b” w “Mysz” nic nowego win7 x64

Hej,

Czyli jednak chodzi o przeprogramowanie przycisku, a nie samo programowanie… A jeśli tak, to w przypadku, gdy w sterownikach i/lub programie nie ma takiej opcji, ciężko będzie cokolwiek zdziałać. Tym bardziej, że Winamp nie umożliwia przypisywania akcji po klawiszy myszy…

Pozdrawiam,

Dimatheus

No tak, sorry za wprowadzeinie w błąd. Winamp nie umożliwia, ale jakby przycisk myszy czynił to samo co przycik na klawiaturze, konkretnie litera “b”(ew. jako globalny skrót) to by działało.

Szkoda, że nie można nic zrobić,

Pozdrawiam

Hej,

Ewentualnie zostaje zastosowanie programu, który będzie umożliwiał przypisanie określonego działania do poszczególnych gestów myszy. Mam na myśli program StrokeIt, o którym pisze average user na swoim blogu - StrokeIt - czyli gesty myszy dla Windows’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dać się da to przeprogramować, ale jest to niewykonalne dla laika. A nikt inny ci tego nie zrobi ze względu na duże ryzyko uszkodzenia sprzętu ;]

Ew mógłbyś spróbować zainstalować sterownik z innej myszy, która ma tą samą ilość przycisków, ale nie gwarantuję powodzenia takiej operacji.

Hej,

System raczej takiego zabiegu nie przepuści - będzie darł się o to, że nie wykryto odpowiedniego sprzętu. A jeśli już oszustwo się uda, bardzo prawdopodobne, że system i tak nie będzie pracował w oparciu o “trefny” sterownik.

Wystarczy użyć programu StrokeIt. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus