Programowanie klawiszy w klawiaturze

Na klawiaturze mam 23 przyciski, które chciałbym zaprogramować tak aby działały poprawnie. Mianowicie, każdy z nich ma przypisaną funkcję, ale nie każdy działa albo jeśli działa to włącza się zupełnie coś innego, np.: przycisk o nazwie DOS włącza mi Windows Media Player. Klawiatura jest firmy tracer i ma już jakieś 7 lat. Czy jest możliwość zmiany funkcji każdego klawisza za pomocą jakiegoś programu, bo płytki od tej klawiatury nie mam i nawet nie wiem czy była.

Proszę o pomoc.

Witam,

Sugeruję sprawdzić model klawiatury i poszukać sterowników albo bezpośrednio na stronie producenta, albo ogólnie na serwisach ze sterownikami.

Do takich sterowników powinien być też program konfiguracyjny i agent siedzący koło zegarka (albo działająca w tle usługa) reagująca na naciskane klawisze i uruchamiająca to co w konfiguratorze do nich przypiszesz.

Swoje dywagacje opieram na podstawie klawiatury i myszy a4tech’a - tak właśnie to u mnie działa.

Powodzenia

no właśnie nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich sterowników. Sądzę po opisie, że będą złe, ponieważ wszystkie działają tylko pod windowsy niżej niż windows 7, a ja potrzebuję pod siódemkę. Spróbuję je zainstalować, ale od razu się zapytam czy są jakieś strony z darmowymi sterownikami, bo nawet na stronie głównej tracera nie ma sterowników do mojej klawiatury.

Za stara klawiatura.