Programu do gadu-gadu?

Poszukuję takiego programu czy skryptu gadu-gadu żebym jak wyłacze Kompa to będę miał włączonego GG cały czas chce pliki wgrać na serwer ftp :smiley:

hmm nie ma czegoś takiego, albo ja o tym nie słyszałem, ale ta 1 możliwość jest chyba najbardziej prawdopodobna :slight_smile:

TaOs Posłuchajmy dalszej wypowiedzi naszych kolegów :slight_smile:

a moge wiedzieć po co ci skrypt obsługujący protokół gadu gadu?


jeśli chcesz znaleść skrypt na gadu gadu (ale jak już to na linuksa bo na windows to wątpie że coś znajdziesz) to przeszukaj gogle

ale wątpie że znajdziesz ten który potrzebujesz.

Chce po prostu żebym zawsze mial dostepnosc na gg jakl ma wylaczonego kompa

Da się to zrobić, kiedyś tu na forum był poruszany ten temat i o ile pamiętam to ten bajer jest płatny, chyba kilka złotych miesięcznie.

Użyj szukajki, powinieneś to znaleźć.

Tylko podaj jakim tematem mam szukać :slight_smile:

poszukaj tutaj, bardzo dużo wtyczek:

http://www.komunikatory.org/download,5,1,10,1,1,0.html :slight_smile:

syfiosz dziękli ale ja tam nie znajde tego czego szukam bo moje gadu-gadu ma być właczone jak ja mam wyłaczonego kompa.

:o

Monczkin O to mi chodzi :o

H@ker

z tego co zrozumiałem, to chcesz mieć uruchomiony program przy wyłaczonym komputerze - tak ??

nie wydaję Ci się, że jest to niemożliwe ?? Jak niby miałoby to działać ??

tego nie rozumiem już totalnie - co wspólnego GG (mówimy o komunikatorze chyba ?? ) na z wysyłaniem plików na serwer ftp ?? od tego chyba są klienty ftp ??

:roll:

Więc zczne od początku chce mieć właczone gadu-gadu kiedy nie ma mnie przy kompie czyli chciał bym jakiś skrypt php może coś innego wgrać np. na serwer repub;liki ustawić i żebym byl zawsze dostępny 24/24

H@ker

Chcesz po prostu, żeby inni myśleli że cały czas jesteś na Gadu ??

A jak będą chcieli zagadać, to co ? Zonk :!:

nie wiem po co ci coś takiego chcesz być caly czas dostępny na gg to zostaw kompa włączonego…chcesz sie przed kimś popisać, że siedzisz cały czas na gg…?? :roll:

h@ker uzyj konta shell i wrzuc jakiegos bota do gg i sprawa zalatwiona :smiley:

co masz na myśli??

To co napisalem:) jak chce miec gg caly czas wlaczone to niech uzyje konta shell a bot bedzie po to zeby odpisywal ludziom ze np"nie ma go przy kompie" ;]

Tylko z kąd wziąść tego shela :slight_smile:

brawo…

dzieki wlasnie takiemu zastosowaniu konta shell i programowi (z tego co sie orientuje to np. EKG) mozna exportowac do pliku statusy danego numeru… i juz wiesz przykladowo jak zmieniaja sie statusy Twojej dziewczyny kiedy Ty niesiedzisz na gg… bylem w szoku gdy kumpel mi pokazal moja liste statosow od poczatku stycznia 2004 :o