Programu do zarządzania projektami w fundacji

…nie mam zielonego pojęcia gdzie i co znaleźć i mam nadzieję, że pomożecie :slight_smile:

Co ten program miałby robić konkretnie?

Ja też szukam takiego programu do zarządzania projektami. Szukam łatwego w obsłudze polskiego programu, gdzie ułatwiona jest komunikacja, czytelny kalendarz, itp. W google natknąłem się na ten http://www.goprojekt.pl Testował ktoś?

Hej,

Ja miałem okazję go testować i jest OK. Bardzo podobne narzędzie do zagranicznych modeli jak Basecamp.

Testowałem też projektino.com - kolejny tego typu z opcją free. Plus taki, że ma być zsynchronizowany z google kalendarzem i dokumentami, co dla wielu może być przydatne.

Ogólnie dużo jest obecnie dostępnego softu w “chmurze”, więc polecam samemu testować i wybrać coś co indywidualnie spasuje.

wiesz najlepiej byłoby się udać, gdzieś, gdzie Ci taki program dobiorą, albo napiszą. Jest firma Hit Enterprises, która zajmuje się dobieraniem “programów na miarę” Zgłosisz się do nich, wytłumaczysz, co jest Ci potrzebne do tego, żeby zarządzać projektem. Tak myślę, będzie najlepiej.