Programu podobnego od IrfanView

poszukuję tego programu ponieważ nie mogę wklejać w Irafview plików dosowskich, w ogole nie pokazuje sie opcja wklej, a w ustawienach dalem w rozszerzeniach zegy widzial obrazkii nic… to jaki program moze go zastapic?? dzieki pozdrawiam

Może trzeba jakaś wtyczkę.

Ale co to za pliki ??

Tu :arrow: Grafika

Albo>>> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=5

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi gdy piszesz, że nie możesz wklejać plików dosowskich i nawet mnie to interesuje. Może ta przeglądarka grafiki cię zadowoli: XnViev

tzn. mam program napisany chyba w pascalu i otrzymuje wykres ktory musze skopiowac (wykres jest czrnego tła i na calym ekranie) z tego co wiem to potrzebuje jakis program do emulatora dosa-sorki jeskli palnolem gafe ale tak mi powiedziano. program o podobnych właściwosciach do Infarview moglby sobie z tym poradzic.

Klawisz Print Screen powinien sprawę załatwić, a potem dowolny program graficzny i wkleić. Bardzo wygodny do przechwytywania ekranu jest też Corel Paint shop pro X lub wcześniejsze wersje[plik–>importuj–>przechwytywanie ekranu–>rozpocznij.]

(Nie mówiąc o takich wyrafinowanych narzędziach jak np. HyperSnap)

to nie taka prosta sprawa jak piszesz dlatego ze to sa pliki dosa trzeba miec jakis program ktory zrobi screena a Irfanview nie jest chyba na XP i u mnie nie chodzi, a to bylby najlepszy program do tego typu obrazow, u kumpla na WN98 chodzi wszystko ok, wkleja screen-y bez problemow a u mnie nie da rady mimo ze to ten sam program…

IrfanView ver.3.98 i starsze są jak najbardziej do XP i reszty Windowsów.

Weź jakąkolwiek pytkę z gazet komputerowych, tam są przeglądarki i sobie zainstaluj. To jest NIEMOŻLIWE, żebyś nie mógł tego zrobić IV jest super prosty i łatwy. Można ściągnąć Irfana z internetu, ale lepiej z płytki. To jest jedna z najlepszych przeglądarek, używam jej od lat na XP. Powodzenia, daj cynk jak Ci poszło.