Programy antywirusowe

potrzebuję jakiejś porady na temat darmowych i bardzo dobrych programów antywirusowych ponieważ używam takich programów jak: kaspersky antywirus, ad-aware 6.0 i skanuje czasami skanerem online mksvir lecz te skanery nie wykrywają wszystkich zagrożeń, a jeśli już wykryją jakieś trojany to nie mogą ich usunąć wiec proszę o poradę na temat jakiegoś obrego antywirusa który usunie wszystkie zagrożenia z mojego komputera.

Przeskanuj teraz skanerem on-line http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html bądź http://www.ewido.net/en/ i pokaż raport oraz zestaw logów - HijackThis i SilentRunners:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Na Twoim miejscu nie rezygnowałbym z Kasperskiego, ponieważ jest to bardzo dobry program antyvirusowy, który potrafi wykryć bardzo wiele zagrożeń oraz szkód wyrządzonych przez nie. Jedynie jest dość słaby w wykrywaniu groźniejszych rootkitów ale do tego celu można skorzystać ze specjalnych rootkit detectorów jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ze względu na czeste aktóalizacje i cene np internet home za 80 zł wersja elektroniczna :smiley: . I do tego jakiś dobry rotkit kiler .

Wtedy masz 100% czysty komputer. 8)

tak tylko ze kaspersky wykrywa zagrożenia lecz nie usuwa ich, a czy skaner online ksperski wykryje i usunie mi wirusy i trojany? bo nie wiem czy warto jest nim skanowac poniewż mks online nie usuwa ich, a wpadło mi kilka trojanów i te programy, które mam nie usuwają ich. a i pytanko czy bitdefender 9.0 jest dobrym programem ponieważ oglądałem ranking programów antywirusowych to był na pierwszym miejscu wiec prosze o podpowiedź na temat tego programu no i prosze o linka do pobrania hajjacka bo mam jeden link i nie moge go ściągnąć

Przeskanuj jakim chcesz skanerem Kasperskiego. Obojętnie czy tym w programie, który masz zainstalowany czy skanerem on-line, który dostępny jest na stronie internetowej Kasperskiego.

Przejrzyj najnowszy ranking programów antyvirusowych:

http://www.unicorn.ksiezyc.pl/cyber/ind … 111.0.html

Dlaczego nie możesz ściągnąć ??

Bezpośredni link do paczki:

http://www.merijn.org/files/hijackthis.zip

ewentualnie spróbuj tej wersji:

http://skocz.pl/hijack.com