Programy dla linuxa

Witam. Według mnie i pewnie wielu ludzi brakuje tu programów dla linuxa. Wielu ludzi używa tego systemu, ponieważ nie posiadają WINDOWS-a.

Proszę głosować w ankiecie.

Czarny1990 jakbyś poczytał tematy na forum, to dowiedziałbyś się, że w nowej odsłonie vortalu będzie dział poświęcony linuksowi…

zgadzam się choć sam używam Windowsa to uważałem że dla linuxa powiny być programy

chodzi o obecną sytuacje a nie co kiedy będzie będzie nie będzie nie wiadomo teraz nie ma :slight_smile:

Boguss a jaki ma sens tworzenie aktualnie nowej bazy przeznaczonej dla linuksa i późniejsze jej przerabianie na nową platformę ??

Zdaję się, że było to już przez administrację tłumaczone. To nie jest robota na 5 minut…

ja wiem zgadzam się z tobą że teraz niema sęsu i wiem że będzie taka baza w przyszłości w tym vortalu ale chodzi mi też oto że do tej pory jak na dzień dzisiejszy niema nic na linuxa :slight_smile: oto mi tylko chodzi.

eee?? Boguss powiwedz szczerze… Widziałeś kiedyś Linuxa na oczy? Wiesz ile posiada on dystrybucji? Wiesz co to np. Synaptic (na Ubuntu) i tego podobne aplikacje?

A swoja droga to to pytanie jest niesamowite :mrgreen:

A jakie to ma znaczenie ??

Co to ma do rzeczy ??

Nie bardzo rozumiem sens tego komentarza.

Jakaś tam jest

http://www.idg.pl/ftp/linux.html

Nie można powiedzieć że nie mam programów na linuxa.

Programów jest i to w bród tylko że nie są one popularne.

Pytanie powinno brzmieć “Czy powinny być odpowiedniki Windows-owskich programów na Linuxa” (np. WinRAR, Winamp itp. itd. )

Ogólnie są programy które wykonują te same czynności ale nie ma to jak klasyk :slight_smile:

Ja czytam prawie wszystkie tematy, to wiem tylko przypominam.

Tak tylko wszyscy mówią o nowej odsłonie miała ona być na urodziny vortalu i nic.Sam mam linuxa i bardzo potrzebuje programów.

Gdzie tak niby wyczytałeś?

Ja czytałem, że miał być pod koniec czerwca 2006 roku…

Po co komu programy na lina jak każdy se może wejść w np. synaptica i ma wszystko ładnie podane na tacy…

To po co programy na Windows? :x :x

bulcio14 -> PW

No właśnie są programy do pobrania w kótrym niema w spmpatic.Nowe programy dopiero puźnej są aktualizowane.Boczi dobrze wspomniał to po co na windowsa?Powtarzam!!Jest mnustwo np w kórych niema w sympastic.

Złączono Posty : 30.01.2007 (Wto) 9:59

wszędzie o tym na forum mówili akurat patrzyłem na forum i jest pełno poszukaj sobie.

To teraz Prosimy administratorów o podanie przyblizonej daty powstania nowej odsłony dobreprogramy.pl .

Zaglądam systematycznie na forum i czytałem wszystkie wątki dotyczące nowej wersji Vortalu. Z tego co pamiętam, w żadnym nie było podanej przez Redakcję informacji o premierze nowej wersji w dni urodzin Vortalu, a jedynie przypuszczenia Czytelników. Jedynie w newsie w Vortalu dotyczącym urodzin Vortalu była podana informacja prawdopodobnej daty premiery - styczniu.

Widzę (po ankiecie), że użytkownicy vortalu dobreprogramy chcą, aby w downloadzie pojawiły się programy do linuxa. Jestem za…

W nowej wersji Vortalu będzie specjalny dział poświęcony Linuksowi. A że Vortal zajmuje się głównie programami (oczywiście legalnymi) to programy z pewnością będą.

Około 99% programów na linuxa jest darmowych!