Programy do czyszczenia komputera

(Kytof1) #1

Chce dowiedzieć sie jakich używać programów do defragmentacji dysku i czyszczenia systemu ze smieci i jeszcze jedno jaki polecacie edytor tekstu ,ja używam open office ,czy jest dobry?

(huber2t) #2

Ja używam ccleaner i odkurzacz do oczyszczania a do defragmentacji używam o&o Defrag

Open office ja też używam i jest dobry

(martinez2006) #3

co do rejestru to używam darmowego i wg mnie naprawdę dobrego Free Window Registry Repair , do tego jeszcze CCleaner

(Amicon) #4

Defragmentacja: darmowy Defraggler - bardzo dobry program

Czyszczenie - CCleaner i Odkurzacz

Open Office wystarczy spokojnie do użytku domowego.

(Irekxara) #5

dobry program niestety płatny :

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/pc_11122/Registry ... r.1.1.html

(Szuman) #6

Niszczarka śmieci itp.: Steganos Internet Trace Destructor 7

Czyszczenie rejestru: RegSupremePro

Obydwa można przetestować za free: pierwszy przez tydzień, a drugi przez miesiąc. Tego zestawu używałem w czasach, kiedy używałem Windowsa (obecnie na innym systemie siedzę) i te dwa programiki sprawdzały się idealnie. A dysk defragmentowałem systemowym narzędziem

(Asterisk) #7

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(ThEnemy) #8

Ja do czyszczenia dysku i rejestru używam CCleaner a i EasyCleaner a. Do defragmentacji dysku używam AusLogics Disk Defrag plus jeszcze AusLogics Registry Defrag do defragmentacji rejestru. Wszystkie programy spisują się bardzo dobrze i nie ma z nimi najmniejszych problemów :wink: . Polecam :slight_smile: .

A co do edytora tekstu, to myślę, że Open Office powinien w zupełności wystarczyć. To chyba najlepszy darmowy pakiet biurowy jaki można polecić... moim zdaniem :wink: :stuck_out_tongue: .

(Adasbimbajs) #9

TweakXP Pro też jest do czyszczenia komputera

(sosen86) #10

O&O Defrag jest wyśmienity do defragmentacji no ale raczej za drogi do zastosowań domowych.

do oczyszczania polecam:

Ashampoo WinOptimizer 2008 (wydanie specjalne w gaziecie komputerowej)

TweakNow PowerPack 2006

Glary Utilities

A jeśli chodzi o openoffice to jeśli mówimy o darmowych pakietach biurowych to on jest bezkonkurencyjny

(Olixxx94) #11

Do czyszczenia ze zbędnych śmieci polecam Odkurzacz, do rejestru Easy Cleaner, do defragmentacji

Dodm, że ten program był w pełnej wersji w gazecie Twój Niezbędnik 2/2007 Mobile.

(Norbitor) #12

A więc, ja do czyszczenia używam Odkurzacza 12 alpha 3 (polecam 11.2) łącznie z rejestrem.

OpenOffice - całkowicie starcza, sam go mam na dysku, choć używam teraz Office 2007 Business Trial testowo.

A defragmentacja: DiskMagik z Eksperta 2/2008

(Umbrados) #13

Jeżeli ktoś ma Windows Vista to ze swojej strony mogę polecić również Vista Manager. Bardzo sprawnie można oczyścić cały system, jak i również posiada wiele opcji edycji programów zainstalowanych itd. Do Windows Vista chyba najlepszy.

(Adasbimbajs) #14

do defragmentacji polecam auslogics diskdefrag

(Borysbors) #15

Ja uzywam Ccleaner, Wise Registry Cleaner, ale on nie defragmentuje rejestru, więc do tego troche gorszy TweakNow RegCleaner, a do defragmentacji dysku Iobit Smart Defrag na Deep Optimize.

(-dho94) #16

Polecam CCleaner- sam go używam już parę lat.