Programy do kolekcjonowania linków

Witam Wszystkich

Czy Ktoś z Szanownych Forumowiczów zna jakieś programy (najlepiej darmowe i spolonizowane) do kolekcjonowania linków, poza “ulubionymi” IE?

Moje zapytanie pojawia się w zwiazku z tym iż nie mogę się już doczekać nowej, poprawionej wersji programu Real LinkMan. Ta aplikacja jest darmowa, polska i jest autorstwa niejakiego Sawki - http://born.eu.org/~sawka Autor strony swej nie aktualizował już szmat czasu, a mobilizowanie pocztą nie daje wyników…

Tak więc ostatnia opublikowana wersja RL ma nr 3.5. Program jest całkiem niezły a w przypadku nowej wersji byłby wg mnie prawdziwą gratką. W wersji 3.5 jest nieco niestabilny co objawiać się może niemożliwością zamknięcia Windows gdy LinkMan jest włączony (siedzi w polu systemowym obok godziny), i nieprawidłowymi zachowaniami przy eporxcie / imporcie plików *.rlm w których przecowtywane są adresy. By nie stracić bazy swych linków należy kopiować całe katalogi z linkami (tam gdzie są pliki *.kat) i trzymać je w bezpiecznym miejscu.

Może ktoś z czytających wie coś o losach i przyszłosci, tej wg mnie świetnie zapowiadającej się aplikacji, programu i jego autora?

Liczący na odzew

Kanapon