Programy do Mac'a

(system) #1

Witam!

Portal dobreprogramy.pl promuje darmowe i legalne oprogramowanie.

Jest tu wiele ciekawych programów dla Windows, pod koniec ubiegłego roku pisano, że powstanie dział Linux'a, a co z Mac'iem?

Liczba użytkowników "Jabłek" w Polsce rośnie. Wydaje mi się, że dla nich też powinien być jakiś zbiór programów (głównie darmowych). Sam jestem początkowym użytkownikiem Mac'a i taki dział bardzo by mi pomógł.

Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

Mac Os X-Fun

(fiesta) #2

Jaki jest ich odsetek ??

0,01%

Szkoda czasu na tak niszową działke

8)

(Akira3179082) #3

Kilka lat po programach na linuksa powstanie dział z programami dla Mac'a. :lol:

(Krogulec) #4

Myśleliśmy i o użytkownikach jabłuszek ale jak na razie nie mamy nikogo na oku kto mógłby nam pomóc w tworzeniu bazy programów na Mac'a i pisania tekstów - co bezpośrednio wynika z małej liczby użytkowników tej platformy.

(Blood King) #5

Nie możecie nawiązać współpracy z użytkownikami np. myapple.pl?

To twoje zdanie...

(Mac OS X-Fun) #6

Jest kilka polskich stron z oprogramowaniem dla Mac'a. Tylko trzeba chcieć - "gdzie chęć tam znajdzie się metoda" :smiley: Polecam np.stronę http://www.digit.pl

Korai - dzięki za wsparcie :slight_smile:

Dwóch pierwszych postów nie chce mi się komentowć... Szkoda czasu...

(Hb Mail) #7

W nowej wersji wortalu (kiedy...?) mogłyby się znaleźć programy na Maca.

Na razie przy opisach progsów wiersz 'OS' służy tylko do wskazania wersji Windowsa :smiley: A gdyby np. dany program był wieloplatformowy, nie widze powodu żeby nie podać linka do wersji na Maca.

(Johny) #8

Niech użytkownicy Maców sami piszą do dobrych programów,jeśli będzie ich kilka tysięcy,to znaczy,że jest zapotrzebowanie na taki dział :-),jest jeszcze inna metoda,vortal udostępnia linki do stron producentów,tam bez problemu znajdziesz wersje programów na Maca obok Windows,jeśli ich wersje na jabłko istnieją