Programy do Mac'a

Witam!

Portal dobreprogramy.pl promuje darmowe i legalne oprogramowanie.

Jest tu wiele ciekawych programów dla Windows, pod koniec ubiegłego roku pisano, że powstanie dział Linux’a, a co z Mac’iem?

Liczba użytkowników “Jabłek” w Polsce rośnie. Wydaje mi się, że dla nich też powinien być jakiś zbiór programów (głównie darmowych). Sam jestem początkowym użytkownikiem Mac’a i taki dział bardzo by mi pomógł.

Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

Mac Os X-Fun

Jaki jest ich odsetek ??

0,01%

Szkoda czasu na tak niszową działke

Kilka lat po programach na linuksa powstanie dział z programami dla Mac’a. :lol:

Myśleliśmy i o użytkownikach jabłuszek ale jak na razie nie mamy nikogo na oku kto mógłby nam pomóc w tworzeniu bazy programów na Mac’a i pisania tekstów - co bezpośrednio wynika z małej liczby użytkowników tej platformy.

Nie możecie nawiązać współpracy z użytkownikami np. myapple.pl?

To twoje zdanie…

Jest kilka polskich stron z oprogramowaniem dla Mac’a. Tylko trzeba chcieć - “gdzie chęć tam znajdzie się metoda” :smiley: Polecam np.stronę http://www.digit.pl

Korai - dzięki za wsparcie :slight_smile:

Dwóch pierwszych postów nie chce mi się komentowć… Szkoda czasu…

W nowej wersji wortalu (kiedy…?) mogłyby się znaleźć programy na Maca.

Na razie przy opisach progsów wiersz ‘OS’ służy tylko do wskazania wersji Windowsa :smiley: A gdyby np. dany program był wieloplatformowy, nie widze powodu żeby nie podać linka do wersji na Maca.

Niech użytkownicy Maców sami piszą do dobrych programów,jeśli będzie ich kilka tysięcy,to znaczy,że jest zapotrzebowanie na taki dział :-),jest jeszcze inna metoda,vortal udostępnia linki do stron producentów,tam bez problemu znajdziesz wersje programów na Maca obok Windows,jeśli ich wersje na jabłko istnieją