Programy do nagrywania rozmów telefonicznych - od czego zależy...?

Witam,
Jak w temacie. Przetestowałem wiele aplikacji na swoim telefonie (Samsung J5 2016) i prawie na każdej nie było można usłyszeć głosu lub w ogóle nie było oprócz mojego. Zdarzało się, że jak już nagrało, to z otoczeniem w tle lub trzeszczeniem. Zmieniałem w ustawieniach źródła z mic na voice call i to samo. Dlatego zadam pytanie, od czego zależy dobra jakość, bo od telefonu, to wiem. Kiedyś na HTC desire 510 miałem CallRecorder i bardzo dobrze nagrywał obie strony, na samsungu, tylko mój głos.

Polecam aplikację ACR- wykupienie licencji chyba max 10 pln - termin dożywotni. Połączenie z kontem google.

A konkretna apka, to jaka? Bo darmowe z ACR miały to samo.

Wiadoma sprawa, że licencjonowana aplikacja potrafi więcej niż darmowa. Nie sprawdzisz- nie przekonasz się, czy spełnia Twoje wymagania.

Bzdury. Sprzętowe nagrywanie rozmowy jest zależne od wielu rzeczy, ale nie od ceny aplikacji. Model telefonu, wersja androida, rootowanie systemu, przepisy w państwie w którym jest sprzedawany dany model, i na samym końcu losowość. W tym samym modelu przy tym samym androidzie, aplikacja działa, a u kogoś innego z identycznym telefonem - już nie. Temat wałkowany od lat. Jednemu działa, innemu nie. Najczęściej działa nagrywając przez mikrofon - jednak jest to najgorszy sposób zapisu, bo jest fatalnej jakości.

Konkretna odpowiedź :slight_smile: I jak napisałeś, to napisałem wyżej, tylko przeważnie trafiam, że apki nagrywają cicho lub w ogóle ich nie ma. Ewentualnie z trzeszczeniami z głosami w tle. Na HTC tego nie było. teraz pobrałem inna apkę i zobaczę jak będzie.

ACR to dobry wybór.
Ja zmieniłem telefon z Samsunga na Huawei i musiałem zmienić rejestrator, który nienagannie pracował na Samsungu a czkawkę miał na nowym fonie, który był o niebo lepszy niż stary.
Podejrzewam, że każdy rejestrator różnie współpracuje z różnymi telefonami i różnymi wersjami Androida.

Miałem ten telefon (dokładniej SM-J510FN) i aplikacja ACR działała bez problemu.

Jeszcze tego samego dnia, co dałem temat, to znalazłem apkę ACR i bardzo dobrze nagrywa:)