Programy do obrabiania zdjęć

Szukam bardzo dobrego programu do przeróbki zdjęć. Nie chodzi mi o to, by je np. przycinać, tylko by w twarzy zmieniać kolor włosów, dować różne dodatkowe ozdoby…

Bardzo, bardzo proszę o odpowiedź… :slight_smile:

Adobe Photoshop

Interesuje cie coś darmowego czy komeryjnego. Jeśli freeware to polecam GIMPa.

Za darmo możesz ściągnąć i użytkować GIMPa, a z programów komercyjnych najlepszym wyborem będzie prawdopodobnie Photoshop.

Dzięki… :wink:

Hejka wszystkim. Mam pytanko. Czy tym programem można zmieniać rozdzielczość w zdjęciach ?

Robie sobie motywy do komórek :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: , i potrzebuje je dostosować, bo te, co ściągam ze stron, to czasami przekłamane mają rozdzielczości. Będę wdzięczny za pomoc. :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

na vortalu jest dział programy/ grafika/Katalogowanie i obróbka zdjęć http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … obka+zdjec

Dzięki serdeczne za link. :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: =D> Wgrałem sobie Ashampoo Photo Commander 4.

Bardzo prosty w obsłudze, tylko chwilka wystarczy, aby zorientować się, co gdzie jest. Program darmowy, wymaga darmowej rejestracji. :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) . Prosty, ale fajny, i jak na program darmowy, to ma sporo funkcji. Pozdrawiam, i jeszcze raz dzięki. :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: =D>