Programy do sb audigy 2

Witam, dziś udało mi sie kupić za 30zł audigy 2, gość dał mi tylko stery na płycie bo reszcze gdzieś zgubił, i tutaj moje pytanie, skąd mogę pobrać programy takie jak były do realteka czyli jakiś menadżer gdzie mogłem ustawić poziom basu i takie tam, czy coś takiego w ogóle istnieje ? Za pomoc byłbym bardzo wdzięczny.

Proponował bym ze strony producenta http://support.creative.com/downloads/S … pdate.aspx

już tam zaglądałem i znalazłem tylko sterowniki i jakieś aplikacje do dzwięku w grach itd… a ja szukam takiego ogólnego menadżera.

Teraz tego już właściwie niema do tej karty.

a jaki masz system bo jeśli viste to na pewno nic nie znajdziesz mam podobny problem tylko z karto Audigy 2 Platinum eX

i wszelkich ustawień dokonuje w danym programie czy to do muzy czy do filmu a jeśli jedziesz na xp to dobrze poszukaj na pewno jakieś stare stery będą pasowały

mam viste

W takim razie nic nie poradzisz, możesz jedynie pogrzebać głębiej w ustawieniach dźwięku w samej Viscie. Mozna tam poustawiać parę rzeczy które wcześniej pod XP dało się łatwiej konfigurować poprzez jakieś tam aplikacje od Creativa.

no to lipa masz ten sam problem co ja i nic nie poradzisz nawet wgranie sterów od xp nic nie da wszystkiego próbowałem pozostaje ci tylko ustawianie w programach. creative wali viste i nie robi pełnego oprogramowania do starych kart dźwiękowych u mnie na przykład mam pilota i za chiny pana nie mogę go uruchomić a co do samej visty to ustawienia są ubogie

ahan no to wielka szkoda :frowning: no nic i tak wielkie dzięki za pomoc.