Programy do ściągania

Witam. Mam dylemat ponieważ nie posiadam żadnego programu do ściągania plików z P2P. Na poprzednim komputerze miałem zainstalowanego BearShare a na nowym ten program nie chodzi z powodu systemu operacyjnego. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry program do ściągania muzyki, filmów i takich tam. Posiadam jeszcze Azureusa ale nie zabardzo może tam ściągać pojedynczych plików, tylko torrenty. Prosze o poradę :slight_smile:

eMule, Ares…

Polecam utorrent.

Thx za rade. Pobawię się trochę tymi programami :smiley: Może znajdę coś dla siebie :slight_smile:

Witaj.

Emule sczegulnie dobry do sciągania wielu plików muwie o np. 10. U wielu osób wystepuje problem lowID więc nie pobierzesz zbyt szybko lub wcale u mnie przy 1 mega max 50kb/s, muwię tu o rokordzie który zauważyłem a nie który trwał z minutę ;PP.

uTorrent dobry programik do torrentów lecz nie p2p.

Ares to chyba najbardziej praktyczny program do pobierania p2p,torrent. Tylko… kiedyś chciałem pobrać no niedawno Iron Man pobrałem prawie cały robie podgląd film XXX, skorzystałem z wbudowanej wyszukiwarki.

Moorhunt, ygoow świetne programy p2m- peer2mail, czyli ze skrzynek pocztowych zawsze max prędkość<-- wiellki plus. Minusy bardzo poważne pliki świrzo wstawione można pobrać hmm do miesiąca potem nie da rady, czasami nawet nie pobiera wogóle.

BearShare dobrze, że Ci nie działa program napchany wirusami no nie napchany tylko działa na nie jak magnez. Ba jak byłem w sanatorium dwaj kolesie gadali ze sobą czym pobierają muze itp. a mały synek kiedyś pobierałem przez bearshare film i wdarł mi się wirus dobre hehe.

Hmm, no ciekawych rzeczy się dowiaduje o BearShare, do niedawno sam go chwaliłem ale niestety, poważny minus - Nie działa na Windows Vista (Wersja 5.25) bo wersje nowsze działają. A jeśli o wbudowaną wyszukiwarkę? to chyba każdemu przydarzył się taki niefart dotyczący błędnych plików. Nie raz zdarzało mi się to w BearShare a wirusa nigdy nie ściągłem :slight_smile: Korzystałem kiedyś z MoorHunt ale niestety :frowning: nie brałem udziału w życiu forum p2m i niestety nie mogę już stamtąd ściągać ponieważ nie mam takiej rangi :-o Ale trudno jakoś żyje :slight_smile:

hmm…u mnie BearShare 5.2.5 śmiga całkiem elegancko Porchekarera , a powiedz mi w jaki to sposób BearShare działa jak magnez na wirusy?równie dobrze można by było powiedzieć że twój lewy przycisk myszki działa jak magnez na wirusy.

Moim zdaniem najlepszym programem do p2p jest Shareaza (chodzi mi o najnowszą wersję). Nawet odtwarzacz ma wbudowany, więc można “na gorąco” sprawdzać ściągane pliki.

Polecam uTorrent w wersji 1.7.7 . Sam mam Viste Home Premium i ciągnie mi 50-60 kb/s. Mam neo 512 .

Ja mam neta z Koranta, mało znana firma na uTorrent ściąga mi koło 20-30kb/s to też zależy od chwili w której ściągam :smiley:

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 15:09 został dopisany post przez DawiDMSVISTA

A jaka jest ta najnowsza wersja Shareaza? Ja znalazłem Shareaza 2.3.1.0 ale niestety w wymaganym systemie nie ma Visty. :frowning: Ten system jest trochę beznadziejny, ale cóż, nie mam zamiaru wydawać kasy na XP :smiley:

Powiem tak: Używam Aresa i jest to świetny programik. Bearshare kiedys używałem, ale po jakimś czasie przestał chodzić (5.2.5). Tak więc polecam oba te programiki BaerShare szybko ściąga, Ares również.

Najnowsza wersja to 4.0. Do ściągnięcia z głównej strony Shareaza’y - http://www.shareaza.com/

Pobrałem sobie Shareaza 4.0 i jak narazie nie narzekam :slight_smile: ściąga nawet nawet, z wyszukiwaniem plików też narazie nie mam żadnych większych problemów, ten programik bardzo podobny do najnowszej wersji BearShare :slight_smile:

Rzeczywiście, podobna to BearShare’a, ale jak dla mnie bardziej funkcjonalna.

A no funkcjonalna, jedyny malutki szkopuł to rejestracja :slight_smile: Ale po zarejestrowaniu tego programu nie ma żadnych problemów :slight_smile:

znam bardzo dobry program do ściągania:

-muzyki

-filmów

-zdjęć

-archiwa

-programy

-obrazy cd/dvd

-dokumenty

-gry

ściąga wykorzystując dobrze szybkość.ja mam szybkość 236,8 kb/s i ścciąga mi 220kb/s

jeśli w polu przy zapisywaniu profilu programu będzie puste pole polecające to wpisz mike.jeśli będzie coś wpisane to nic nie wpisój

oto link do programu:

http://www.GoD.com.pl/?ref=mike

z tego co wiem to za GOD trzeba płacić…prawda to ?

2zł z telefonu się wysyła kod i przychodzi sms z kodem do wpisania w programie

2 zł za sms to się opłaca program masz przez cały czas.drugi raz kodu się nie wysyła,a program działa z najleprzą szybkością.ja jak pisałem mam 236,8 kb/s ściąga mi 220kb/s

viewtopic.php?t=24157&highlight=najlepszy+p2p

viewtopic.php?f=7&t=78184