Programy do XP po świeżej instalacji, cod4 profil

Witam.

Jutro zamieżam przeinstalować XP, więc mam 2 pytania a jedno to raczej prośba. Jakie programy według was są niezbędne do zwyczajnego użytkowania opera itd. kolejna sprawa to mam problem ze znalezieniem do mojego proca amd x2 64 dual core 5600+, dual core optimizera na stronie producenta jakoś to wyszukiwanie nie wychodzi mi :expressionless:

A 3 :stuck_out_tongue_winking_eye: jakie foldery muszę sobie skopiować by nie stracić profilu multi w call of duty 4 chodzi mi o lvl bronie wyzwania.

sterowniki do karty, płyty itd. to podstawa jak mniemam. direct 9 czy tam 10… w ogóle wszystko co TOBIE jest potrzebne do pracy. bo każdy ma swój zestaw programów jakie lubi ^^ co do filmów to kodeki, np. k lite codec pack + real alternative, jak uzywasz to napiproject, stery do dźwięku…eh.

\

chodzi o to?

http://support.amd.com/us/Search/result … =optimizer

dalsze poszukiwania na google(kilka sec, pierwsza z brzegu strona)

pyt kogoś: Gdzie zapisuje sie moj postep w multiplayerze (poziom, ukonczone wyzwania etc.)

odp kogoś.jesli sie nie myle to \Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\nick\mpdata

sprawdź czy dobrze znalazłem…

players/profiles/Nazwy_profili -

najlepiej skopiować cały folder players który znajduję się w miejscu gdzie zainstalowałeś COD’a

2. Sterowniki do procesora, które są na jego stronie: http://support.amd.com/us/Pages/dynamicDetails.aspx?ListID=c5cd2c08-1432-4756-aafa-4d9dc646342f&ItemID=173

1.

  1. Microsoft Office

  2. Adobe Reader (zamiennik odczytywania pdf)

  3. Winamp, AllPlayer (muzyka, filmy)

  4. Java (przydaje się)

  5. Mozilla Firefox (lub inna przeglądarka według uznania)

  6. Ewentualnie jakieś tam specjalistyczne programy jak się czymś zajmujesz (produkty Adobe, nero itp.)

3

Zapewne w moich dokumentach masz katalog z tą grą. Kopiujesz go na partycję, której nie będziesz formatował potem jak już z powrotem wszystko zainstalujesz to podmieniasz katalogi i git. A jeśli katal;og nie nazywa się jak gra to może mieć nazwę firmy, która go produkowała lub nazwę np. My Games. Może też być w folderze z zainstalowaną grą. A jeśli tam nie ma to pewnie w Danych Aplikacji twojego profilu.