Programy do zmieniania wyglądu systemu czy się opłacają

Chodzi mi o takie programy jak WindowBlinds,Tune Up Styler 2,Styler,Thossje Vista Sidebar.Czy one się opłacają :smiley:

Jeżeli system ma ci służyć do pracy na nim, a nie do chwalenia się “wodotryskami” to się nie opłacają.

W innym wypadku będzie to twoje subiektywne odczucie.

Dla mnie są one całkowicie zbędne :x

Popieram wypowiedz wyżej gdyż praca na komputerze jest strasznie spowolniona.Ale jeśli chodzi o zmianę wyglądu to polecam program TuneUp utilities 2009 .U mnie działał on bez zarzutów puki nie utraciłem licencji na niego.

przede wszystkim taka nakładka to początek końca dla systemu. Wszystkie programy tego rodzaju powodują wolniejsze działanie i częstrze błęgy naszej windy, ale tego nikt nie lubi. (musialem napisac jeszcze raz)

Takie programy są do upiększania. Jeśli chcesz mieć fajnie wyglądającą winde, to jak najbardziej możesz poinstalować. Sorry, że się wtronce, ale jak chcesz mieć wygląd visty, to zainstaluj sobie taki zestaw programów: true transparency, visual tooltip, google desktop, bicro packs vista inspirat, vista drive icon i oczywiście (jak nie masz to WMP11 i IE7. Każdy ma własne zdanie, ja tylko doradzam.

Jeśli chcesz mieć wygląd visty to zakup sobie viste, nie majstruj przy upiększaniu xp bo nie dość, że spowolni Ci się sytem to i tak będziesz musiał go później sformatować bo zaczną byc problemy, takie są moje obiekcje i doznania :?

A ja powiem tak - że to wcale nie prawda o spowalnianiu i sypaniu się systemu bo np. mam zainstalowaną nakładkę Vista Inspirat 2 + Vista drive icon i ani trochę system nie spowolnił , nie zawiesza się ładniej wygląda i nie ma problemu z odinstalowaniem , po prostu zależy kto i co lubi .

mam xp przerobionogeo wygladem na viste. mi jakoś nic sie nie dzieje… nie zauważyłem zmiany w zachowaniu komputera. To jest wydaje mi sie kwestia porządku na kompie, chociaż wiadomo troche Ramu żre…

Vista Inspirant 2 - nic więcej nie trzeba, zmienia ikonki, pasek zadań i okienka na te z Visty. Nie obciąża PC. Mi wystarcza, bo ładnie wygląda nie zabierając nic z zasobów więcej. Dla przykadu kolega na archiwalnym sprzęcie tego używa (AMD Duron 800mhz) i chodzi bez zarzutu.

Popieram :wink:

Ja też nie używam “upiekżaczy” bo i bez tego mój PC’et ledwo zipie