Programy i Gry działające pod Vista

Mam pytanie do użytkowników Visty i użytkowników tych gier:

  1. RollerCoaster Tycoon 3 + dodatki

  2. RollerCoaster Tycoon 1

  3. The Sims 1 + dodatki

  4. The Sims 2 + dodatki

  5. Midtown Madness 1

  6. Midtown Madness 2

  7. GTA vice city

  8. Fifa 06

  9. Fifa 07

  10. Moto GP 2

  11. Moto GP 3

  12. Colin 2

  13. Harry Potter i więzień azkabanu

  14. Harry Potter i komnata tajemnic

  15. Harry Potter i kamień filozoficzny

  16. Zoo Tycoon 1

  17. Zoo Tycoon 2 + dodatki

  18. NFS Underground 1

  19. NFS Underground 2

  20. NFS Hot Pursuit 2

  21. NFS Carbon

i programów:

  1. Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych

  2. CorelDraw 9

  3. Panda Internet Security 2007

  4. BearShare

  5. Mozilla Firefox

  6. Mozilla Thundenbird

  7. Expressivo

  8. WinRAR

  9. Kodak EasyShare

  10. Nero 7 Premium

  11. DEAMON Tools

  12. AudaCity

  13. SnagIt 7

CZY ONE BĘDĄ CHODZIĆ?

PS. Sorrki, że tego tak dużo, ale zanim przesiąda się na Viste musze wiedzieć czy to bedzie dobra decyzja.

PS. 2 Tak, wiem, że ten temat był już poruszany. Ale nie znalazłem na nim tych programów i gier.

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ

Witam,

Gdy składałem kompa miesiąc temu to wybrałem Windows Media Center.

W tej wersji Media Center-a było coś takiego jak “starter” do visty, i gdy wyślę te zgłoszenie to przyślą mi (za koszt przesyłki) Vistę Home Premium.

I też zastanawiam się nad przesiadką. Przedchwilą zrobiłem post czy da się racować na dwóch windowsach na jednym PC czy terzeba dokuić dysk (link do tego posta:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=153449)

Pozdrawiam :slight_smile:

wszystkie programy będą działać co do nero to trzeba mieć wersje pod viste, panda to nie wiem ale w praktyce to wszystko uruchomisz to przez zgodność albo administratorem:) ja mam viste juz 2 miesiące i nie mam problemów z uruchomieniem programów.

Dzięki za odpowiedź, teraz spokojnie mogę się przesiąść na Windows Vista Home Premium!

Popraw tytuł na konkretny i nie używaj zastrzeżonych kolorów. Sugeruję poczytać regulamin i zasady jakie panują na forum.

Tez mam Home Premium dobra decyzja :slight_smile: ale mozesz miec problem z rollerem tyconem 1 bo to juz stara gra ale mi sie podobala lubie tamto latwo gierke ale fajno ;]

zamaist nero 7 zainstaluj ashampoo burning studio 6.50 PL - tańsze, lżejsze i lepsze :slight_smile: reszta powinna działać :slight_smile:

Tutaj jest lista aplikacji kompatybilnych z Vistą:

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/W … ility_List

Corel 12 z pewnością działa, Office 2007 jest stworzony pod vistę, z Nero miałem problemy Deamon Tools jest wydany pod vistę, Mozillę Firefox używam. Co do gier simsy2 z pewnością i inne gry z Eagames ze starszymi grami może być problem - ale to co działało na Xp działa na Viscie.

Corel Draw 9 i Corel ESSENTIALS (ten oparty o 9) też działa.

I Midtown Madness 1 też działa :wink:

Skoro tyle programów działa i do tego ludziska z forum piszą ze dziala to w czym tkwi problem ze nie moge odpalic lineage 2 przez adminisatratora co jest nie tak? kupilem system w ciemno i teraz musze miec 2 bo na viscie mi nie tyka to co chce… Jest ktos w stanie mi pomóc ?

Lokez, może dokładniej opiszesz swój problem? To tak jakbym ja przyjechał swoim autem do mechanika i powiedziałbym, ze auto jest zepsute i prosze je naprawić :mrgreen:

poruszałem ten temat wczesniej. Mianowicie po uruchomieniu gry L2 widzę ja w madzeru zadań tzn plik rozruchowy( L2.exe) i plik do serwera wyjściowy(dragonnetwork.exe) ale to tyle nic wiecej sie nie pojawia gra sie nie ładuje… nawet obraz nie robi sie ciemny ze ładuje gre… nic na xp tyka az miło i full scren i w oknie… Nie wiem nie umiem nie znam tez visty jeżeli jestes w stani udzielić mi pomocy to juz lece po pifko :stuck_out_tongue:

A ja mam problem :/. Bo gdy zainstaluje The Sims 2 ( na Xp normalnie chodziło), i chcę odpalić je to mi wyskakuje komunikat, że jakaś niezgodność z systemem :confused: ? Co zrobić pomocy.

mam nowego laptopa toshibe i na niej niestety znalazłam Windowsa Viste. Zainstalowałam KLITE CODEC PACK, ale dalej mam problem z odpalaniem filmów i z grą CALL OF DUTY. MEDAL OF HONOR działa rewelacyjnie. Do odpalania filmów mam best palyer, subedit player, all player, no i podstawa media player. Najbardziej zależy mi na subedit ponieważ z jako jedynym programem nie miałam problemów z polskimi znakami. Jeśli ktoś miał podobnie proszę napiszcie jak sobie z tym poradziliście.

To ja chciałem dodać jedną gre Anno 1701 będzie działać??

Tak. Mi działa bez problemu.