Programy i gry minimalizuja sie na pasek zadań

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Usuń wpisy HJT.

Jeśli nie masz już Messenger’a to usuń dodatkowo te dwa wpisy:

Wrzuć log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

"Piotr" - 2007-05-13 19:27:26 Dodatek Service Pack 2  

ComboFix 07-05.13.V - Running from: "C:\Program Files\Mozilla Firefox\"



((((((((((((((((((((((((((((((( Files Created from 2007-04-05 to 2007-05-13 ))))))))))))))))))))))))))))))))))



2007-05-13 15:25	




[color=darkblue][size=75][i][b]Złączono Posta[/b]: 13.05.2007 (Nie) 19:35[/i][/size][/color]

ojjj przepraszam chyba już wiem gdzie robić znaczniki. Przepraszam jeszcze raz 



[color=darkblue][size=75][i][b]Złączono Posta[/b]: 13.05.2007 (Nie) 19:41[/i][/size][/color]

zauważyłem jeszcze że nie mogę wejść w zaporę systemu windows. Jest napisane "z powodu niezidentyfikowanego problemu system windows nie może wyświetlić ustawień. Czasami też gubi mi internet, ale może to wina kablówki. Dziękuje za zainteresowanie.[code][/code]

Ściągnij narzędzie The Avenger ->uruchom je w trybie awaryjnym i zaznacz opcję Input script manually ->kliknij w “lupkę” po prawej stronie okna programu, a w okienku które Ci się otworzy wklej poniższy tekst:

Kliknij klawisz Done , a następnie na ‘"zielone światełko’". Na komunikat, który się wyświetli odpowiadasz OK.

Usuń backupy w Hijacku.