Programy na windows czy warto je instalować ?

Powiedz mi proszę bo jest taki program WPS Office czy jest on darmowy i mogę sobie go zostawić ?
Czy jest to tylko wersja 30 dniowa i potem już przestaje działać ?
Zauważyłem też, że jest coś takiego jeszcze:
a) uzyskaj office
b) outlook 2016
c) PowerPoint 2016
d) preferencje językowe pakietu office 2016
e) office 2016 upload center
Czy to jest potrzebne ? - pewnie to jest wersja 30 dniowa i potem już nie skorzystam z tego jeśli tego nie kupie. Wiec nie wiem czy lepsze wps office czy office 2016 ?
Jeszcze mam takie coś jak co mnie zastanawia też: Vulkan Run Time Libraries 1.0.42.1 (x64) co to jest i czy jest mi to potrzebne do czegoś ? czy mogę odinstalować ?

Śmiało i bez obaw! Pozdrawiam.

Czy ktoś może mi pomóc ??

google.pl twoim przyjacielem, z tego co widzę WPS office nie jest darmowy, tak po tym jak się skończy trial może przestać działać(nie używałem więc nie wiem na pewno), skoro pytasz czy rzeczy od A do E są Ci potrzebne, to zapewne z nich nie nie korzystasz, to sam możesz sobie odpowiedzieć, co lepsze czy wps office czy office 2016, to już zależy co Ci pasuje, vulkan u mnie też jest i żyje

Zamiast WPS Office zainstaluj Libre Office,program jest darmowy.Nie ma sensu instalować programu na 30 dni,chyba że będziesz z niego korzystać.

Chodzi o to, że WPS Office mam zainstalowane na laptopie cały czas od czasu zakupu i mam też tego Microsoft Office dlatego pytam co lepsze i co sobie odinstalować ? a co zostawić gdybym miał wybierać ?
Do czego jest ten program Vulkan ? zajmuje on 1.66 MB

Który produkt jest lepszy - WPS Office czy MS Office? Oba są dobre, oba mają swoje wady i zalety, a kwestia lepszy - gorszy, zależy od osobistych preferencji.
Jeżeli nie masz zainstalowanej pełnej wersji WPS Office to spokojnie możesz go odinstalować - ograniczenia darmowej wersji jak dla mnie są nie do przyjęcia, a w to miejsce zainstalować Libre Office, jeżeli potrzebujesz jakiś pakiet biurowy.