Programy nie chcą mi się uruchomić

Po zamontowaniu nowego napędu DVD-Rom i zainstalowaniu gry FIFA 07 kilka programów nie chce mi się uruchomić (GG, Blender, OpenFM itp.).

Do napędu dołączyłem wszystkie kable jaki miałem podłączane w starym napędzie, czyli nie podpinałem do niego nowego kabla. Czy to może być przyczyną błędu. Myślę że nie bo gdy zainstalowałem FIFA i ją uruchomiłem to w pewnym momencie gra się ścieła i wtedy programy zaczęły nie chodzić. Pomożecie mi w rozwiązaniu tego problemu?? PLIS

Dopiszę jeszcze że po próbie uruchomienia np. GG to wyskakuje mi komunikat: Włóż dysk do stacji dysków E:.

Odinstaluj Fife zrestartuj kompa przeczyść rejestr CCleanerem i zobacz czy pomogło. Możesz jeszcze zreinstalować GG lub najlepiej go zamienić na AQQ. Sprawdź jeszcze czy ci się nie poluzowały kable przy napędzie bo mogły się poluzować i nie wykrywa ci napędu.

Zrobiłem jak powiedziałeś, ale i tak nic to nie dało :frowning: . Proszę pomóżcie mi ![-o<

Spróbuj zrobić nowe skróty.

Tak po zastanowieniu to stwierdzam że mogły ci się litery dysków zmienić czyli teraz ten dysk twardy jest powiedzmy F a napęd E. Zdarza się to nieraz.

Evil Coca Cola właśnie w tym był problem. Ścieżki zmieniły mi się najwyraźniej wtedy, gdy ścieła mi się gra. Dzięki bardzo za odpowiedź