Programy p2p odłączają internet

Witam, mam taki problem. Od jakiegoś czasu gdy włączam program p2p używam utorenta i bitsprita, po średnio 2-3 minutach przestaje pobierać pliki i internet mi siada, to znaczy wyświetla się że jest połączenie ale żadna strona nie wchodzi wyrzuca mnie z gadu jest na logowaniu cały czas itp. Zaznaczam że jest tak od niedawna a w między czasie nie instalowałem nic na kompie anie nic nie robiłem, mam internet z kablówki, jaki może być problem i co mogę zrobić?

Najwidoczniej oba programy zajmują całą przepustowość łącza. W obu można ustawić maksymalny transfer więc pozmieniaj ustawienia żeby pozostało trochę do przeglądania stron :slight_smile:

ale co z tym że program też przestaje pobierać pliki tak jak by nie było internetu? i jak wyłącze program to internetu nadal jak by nie było muszę restart robić…

Dodane 28.11.2010 (N) 16:27

i co zero porad?

durson ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

to co jakieś rady?

Ustaw limity pobierania - proste chyba nie? Więcej porad nie będzie. Albo nałapałeś jakiegoś syfu i to też może zajmować część pasma i np. spam wysyłać. Internet się “wiesza”, bo przez zapchane łącze komputer nie jest w stanie połączyć się z serwerami DNS. Jeszcze jakieś niejasności?

Tutaj masz o skanowaniu programami do wykrywania zagrożeń:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

i o wklejaniu logów na forum:

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html .

niejasności sa bo 1- stało się to z dnia na dzień, 2- komp skanowany nic nie wykryto, 3- ustawienie limitów nic nie daje…

Dodane 01.12.2010 (Śr) 10:31

http://wklej.to/J1nr/html

Dodane 01.12.2010 (Śr) 10:31

załączam skan z tego co wysłałeś