Programy P2P

(Szafa R) #1

Chciałbym się dowiedzieć jaki program typu P2P jest najlepszym programem do pobierania plików. Ja mam program Overnet ale z tego co wiem tam czeka sie w kolejce a Kazza i eMule nie chcą mi chodzić.

Doradźcie! !!

(Damian) #2

Opinie są bardzo zróżnicowane.Jednemu podoba się ten,drugiemu ten. Moim skromnym zdaniem,Kazaa jest najlepsza,ponieważ ma ją najwięcej ludzi.

Przedstaw bliżej problem niedziałającej kaazy.

(system) #3

Witam.

Osobiście polecam program BearShare.

(Gromano) #4

ja korzystam z DCPlusPlus 0403 najnowsza wersja tzw. DC++ i jest oki polecam spróbować :lol:

(Xiao19) #5

DC++ ,ale ogulnie torrent rzadzi osotanio to tylko z niego ciagne nic wiecej sciagam tylko z np. muzyke z stron (linki)sprawdzonych typu elitetop, czy torenzzados twoj wybur zaley co chcesz ciagnac i jakie masz lacze;)musisz sam przetestowac taka jest zasada :stuck_out_tongue:

(chi_kwadrat) #6

ja korzystam z dc++ i emula

ich glowna zaleta jest to ze nie instaluja niepotrzebnych smieci

a kaaza niestety to robi

musisz po prostu poprobowac i wybrac ten ktory Ci najbardziej pasuje.

ja naprzyklad jak chce miec cos szybko wybieram dc, a na emulu szukam rzeczy rzadkich

pozdrawiam

(lazikar) #7

Może Azureus 2.1.0.2 Final PL mi ciągnie jak dziki. Polecam :smiley:

(Jr14) #8

Mogłabyś bardziej zrozumiale pisać, bo trudno się połapać o czym Ty piszesz.

Osobiście polecam Overnet, sieć torrent i Dc++, no i ewentualnie Kazę.

(Szafa R) #9

Dzieki wam wszystkim wybrałem DC++ i jest naprawde dobry

Pozdrawiam! !!

(Golden Finger) #10

"Byczków" masz coraz więcej i coraz bardzie rażące, a tego typu info przesyłaj na PW. :twisted:

Post OT :arrow: Kosz

Pozdrawiam 8)

(Gruchapaul) #11

Ja polecam podobnie jak Sebastian BearShare jest prosty w obsłudze żadko zdaża mi sie że musze czekac w kolejce. no i najważniejsze działa mi ponieważ z kaza i emulem podobnie jak ty miałem problemy

(pysiu) #12

WinMX jest kompletnie darmowym programem p2p, umożliwiającym wymianę plików w Internecie za pośrednictwem sieci OpenNap i Prioprietary. Aplikacja oferuje zaawansowane wyszukiwanie plików oraz obsługuje właściwie wszystkie formaty: od MP3, WAV, MIDI przez JPG, GIF, PNG, AVI, ASF, MPEG po HTML, TXT czy nawet WSX i CLR. Obsługuje tzw. resuming, czyli możliwość dokończenia pobierania po przerwaniu połączenia oraz funkcję Chata z innymi użytkownikami oraz bardzo szerokie możliwości konfiguracji. WinMX w odróżnieniu od niektórych programów innych producentów nie zawiera oprogramowania szpiegującego ani nie wyświetla reklam.

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d ... d=525&t=46

(boczi) #13

Bittorrent i jego odmiany, Kazaa, eMule, DC++.