Programy P2P

Chciałbym się dowiedzieć jaki program typu P2P jest najlepszym programem do pobierania plików. Ja mam program Overnet ale z tego co wiem tam czeka sie w kolejce a Kazza i eMule nie chcą mi chodzić.

Doradźcie! !!

Opinie są bardzo zróżnicowane.Jednemu podoba się ten,drugiemu ten. Moim skromnym zdaniem,Kazaa jest najlepsza,ponieważ ma ją najwięcej ludzi.

Przedstaw bliżej problem niedziałającej kaazy.

Witam.

Osobiście polecam program BearShare.

ja korzystam z DCPlusPlus 0403 najnowsza wersja tzw. DC++ i jest oki polecam spróbować :lol:

DC++ ,ale ogulnie torrent rzadzi osotanio to tylko z niego ciagne nic wiecej sciagam tylko z np. muzyke z stron (linki)sprawdzonych typu elitetop, czy torenzzados twoj wybur zaley co chcesz ciagnac i jakie masz lacze;)musisz sam przetestowac taka jest zasada :stuck_out_tongue:

ja korzystam z dc++ i emula

ich glowna zaleta jest to ze nie instaluja niepotrzebnych smieci

a kaaza niestety to robi

musisz po prostu poprobowac i wybrac ten ktory Ci najbardziej pasuje.

ja naprzyklad jak chce miec cos szybko wybieram dc, a na emulu szukam rzeczy rzadkich

pozdrawiam

Może Azureus 2.1.0.2 Final PL mi ciągnie jak dziki. Polecam :smiley:

Mogłabyś bardziej zrozumiale pisać, bo trudno się połapać o czym Ty piszesz.

Osobiście polecam Overnet, sieć torrent i Dc++, no i ewentualnie Kazę.

Dzieki wam wszystkim wybrałem DC++ i jest naprawde dobry

Pozdrawiam! !!

“Byczków” masz coraz więcej i coraz bardzie rażące, a tego typu info przesyłaj na PW. :twisted:

Post OT :arrow: Kosz

Pozdrawiam 8)

Ja polecam podobnie jak Sebastian BearShare jest prosty w obsłudze żadko zdaża mi sie że musze czekac w kolejce. no i najważniejsze działa mi ponieważ z kaza i emulem podobnie jak ty miałem problemy

WinMX jest kompletnie darmowym programem p2p, umożliwiającym wymianę plików w Internecie za pośrednictwem sieci OpenNap i Prioprietary. Aplikacja oferuje zaawansowane wyszukiwanie plików oraz obsługuje właściwie wszystkie formaty: od MP3, WAV, MIDI przez JPG, GIF, PNG, AVI, ASF, MPEG po HTML, TXT czy nawet WSX i CLR. Obsługuje tzw. resuming, czyli możliwość dokończenia pobierania po przerwaniu połączenia oraz funkcję Chata z innymi użytkownikami oraz bardzo szerokie możliwości konfiguracji. WinMX w odróżnieniu od niektórych programów innych producentów nie zawiera oprogramowania szpiegującego ani nie wyświetla reklam.

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d … d=525&t=46

Bittorrent i jego odmiany, Kazaa, eMule, DC++.