Programy po formacie

Witam :-D  Mój komputer jest świeżo po formacie. Wgrałem już najpotrzebniejsze sterowniki i ogólnie takie takie  :mrgreen: Teraz pytam was, czy znacie jakieś przydatne programy po formacie? Nie chcę żadnych badziewi typu AudaCity lub antywirusów bo są mi nie potrzebne. :-)  

Przydatne programy dla każdego coś innego jest przydatne. Antywirus Ci nie potrzebny no jak tak twierdzisz OK. Ciekawe za ile znowu format :slight_smile:

Hmm… Format nie był robiony przez ponad 3 lata. Komputer działał bardzo dobrze, ale był “zasyfiony” do czego w dużym stopniu przyczyniła się moja siostra  :? . Przez cały czas nie miałem antywirusa jak również wirusa. Sprawdzałem kompa wiele razy różnymi programami. Dlatego antywirus mi nie potrzebny :slight_smile: Poza tym nie wchodzę na żadne strony których nie znam, bo wiem że mogą mieć wiele trojanów i innych wirusów.  :slight_smile:

Bezsensu pytanie…po pierwsze temat był już wielokrotnie wałkowany na forum, po drugie nie wiadomo jaki system, po trzecie przydatność danego programu w dużej mierze jest uzależniona od indywidualnych preferencji danego użytkownika.

Amen…

Polecam Acronis True Image- do zrobienia kopi partycji jak by padł system szybko można przywrócić, wraz z zainstalowanymi programami itp.