Programy policyjne?

witam … tak siedze przed komputerem i sobie mysle… jakich programow moze uzywac POLICJA ??? :lol: :lol: :lol: … sory za taki glupawy topic ale w koncu od tego jest ten dzial chyba…

Jak myslicie … co nasi kochani “stróże prawa” moga miec na swoich kompach ? :smiley: jakiego typu soft

Normalnie jak każdy,z tym że może troche więcej do pracy,jakieś arkusze itd. Ale połowa ma nielegalne pliki tam :-o

nie o to mi chodzilo … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

mialem na mysli: jakiego bardziej profesionalnego oprogramowania uzywaja …

nie chodzi mi tu o nazwy softow, ani gdzie je moge znalezc…interesuje mnie, na jakim poziomie profesionalizmu jest soft na ich kompach…

czyli : co na przyklad potrafia ich programy, albo jakies tym podobne cechy ich softu…

Jeżeli tak ma wygladać temat, to zaraz poleci do śmietnika. Jka ktoś nie ma nic do powiedzenia, to niech zamilczy :twisted:

Wszystkie “wartościowe posty” poszły na spacer, z którego nie wrócą

to jest tajemnica zawodowa

To trzeba to zgłości na policje :mrgreen:

Hm… w Policji to głównie pasjans.

Wszytsko zależy jaki to wydział policji.

W drogówce napewno mają coś do symulacji wypadków, w antynarkotykowej coś od drug’ów etc. ;]

PS. Pooglądaj “Kryminalnych” :mrgreen:

Bardziej profesjonalne? pewnie notatnik, word, mooooże office mają XD

Mają program do przeglądania baz danych z przestepcami ;] Pewnie coś do pisania raportów ;]

i DSJ’ta =]

Mogą być jeszcze jakieś bazy danych,ewidencja skradzionych pojazdów,poszukiwanych przestępców,itp.,piloci np. używają komputerowych symulatorów symulujących przeciążenia,kabina jest zbudowana na wzór prawdziwego samolotu

system Windows 95, bo najtanszy!

gra saper,

i aVasta :mrgreen:

oraz standardowa zapora systemu windows 95 :D:D:D

oni nie używają żadnej zapory. Uważają, że nikt im się do systemu nie włamie bo to przecież policyjny komputer.

Podobnie robią z samochodami: nie zakładają alarmów bo po co: przecież to radiowóz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a słyszales zeby ktos kiedys ukradł radiowoz? :smiley:

jesli idze o oprogramowanie to niczym sie nie rozni… systemy, windows 98 / XP, word,exel, bazy danych [przestepcy, samochody itp.] + kilka tysiecy zarekwirowanych gier pierackich i programow na nosnikach CD/DVD lezacych kilka miesiecy w pudełku kartonowym obok kompa… wkoncu trzeba sprawdzic owody rzeczowe… aha no i nie zapominajmy o programach p2p do sicagania filmow i mp3

Zalezy pewnie od wydziału.

ale napewno np. Policja któa zajmuje sie nielgalnym oprogramowniem (czyli wydział ds. przestępstw gospodarczych) ma zapewne róznorakie programy np. do badania dysku ( z kazego dysku nawet po kasacji mozna odzyskać dane).

Gdzies raz w necie czytałem o specjlnym programie przeznaczonym dla policji który nawet wyposazony jest w sepcjlny filtr i znajduje określone pliki na dysku.

Zreszta mozna tylko gdybyac jakie maja dokładnie - bo nikt nie zdradzi tejemnicy.

Coś mi się obiło o uszy :wink:

PS. najlepiej zadzwonić pod 997 i sę ich zapytać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sądzę, że mają eMule, DC++, Azureusa, GG, Winampa i Internet Sexplorer(w wyniku zarażenia wirusem).

Policja używa swd (system wspomagania dowodzenia) oraz gpsviever 4.0.2