Programy się same zamykają

Witam!

Witaj, 

Miałem kiedyś bardzo podobny problem, próbowałem wszystkiego czyścić system, rejestr, szukałem wirusów, skanowałem dysk pod kątem błędów itd. Nic z tych wykonywanych czynności nie pomogło. Tak więc zgrałem ważne dane na nośnik zewnętrzny i przeinstalowałem cały system i teraz nie ma żadnego problemu. Biorąc pod uwagę, że masz laptopa możesz zrobić to samo tylko ułatw sobie drogę i skorzystaj z partycji Recovery i przywróć laptopa do ustawień fabrycznych. 

Pozdrawiam. 

Merq

Laptopy zazwyczaj standardowo są wyposażone w taką partycję i można odzyskać z niej stan fabryczny laptopa. 

Trzymaj link w którym masz elegancki filmik, w którym krok po kroku masz opisane co robić :slight_smile:https://www.youtube.com/watch?v=HQQLpZR6ADU 

Merq

//edit

Hmm, wygląda to jakby nie było partycji Recovery, czy laptop masz od nowości, a jeśli tak to czy kiedykolwiek był przeinstalowany na nim system?

Merq

Jeśli system był już kiedyś przeinstalowany możliwe, że ktoś usunął partycję Recovery, Jeśli posiadasz Stickersa z kluczem licencyjnym to żaden problem. Zrób instalację z płyty lub z pendrive :slight_smile:

Nie mam płyty, chyba muszę ściągnąć Win 7 i przenieść na pen drive ? :slight_smile: