Programy się zawieszają i wyłączają

mam problem z voip discount i innymi programami które łączą się z internetem… po uruchomieniu działa aż do momentu gdy chcę go użyć. z innymi programami było to samo ale zmieniłem antyvirusa i reszta zaczęła działać lecz ten jest blokowany - nie łączy się z internetem i się zawiesza. skanowałem w celu usunięcia wirusów ale nic się nie zmieniło. cofałem rejest komputera itd ale wciąż to samo. wcześniej miałem eset’a a teraz mam darmowego COMODO ANTYVIRUS. gdzie szukać i co robić aby uruchomić VOIP DISCOUNT?

SYSTEM VISTA ULTIMATE X64

System legalny?

Ja Voipa na systemach NT 6.x musiałem uruchamiać w trybie zgodności z Win XP, ale dawno nie używałem więc nie wiem czy pomoże, ale warto spróbować.

W Comodo Antivirus jest bodajże coś takiego jak Defense+ ,spróbuj zezwolić na działanie VOIP DISCOUNT.

w comodo nie mam opcji dodania voip discount. jak to zrobić? gdzie szukać? Defense + przeryłem i nigdzie nie ma voip discount więc trzeba go jakoś dodać tylko jak?

Sprawdź w Proactive Defense ,tam są chyba opcje dodawania/blokowania w Defense+

comodo-antivirus.jpg

niestety musiałem użyć: Acronis True Imge Home 2010 PL i przywrócić stary system. całe 30 minut wraz z nowymi aktualizacjami i wszystko śmiga. hehe

byłem u znajomego i okazało się że po aktualizacji voip discoun (tak jak u mnie) są niezłe jaja też u niego…