Programy startujące wraz z systemem co jakiś czas nieuruchamiają się razem z nim

Witam, tak jak w temacie mam problem z niektórymi programami z autostartu.

 

  1. Comodo Internet Security Premium.

  2. RocketDock.

  3. Zdarza się tez że jak system sie odpali to nie ma dźwięku.

 

Problem zauważyłem dość dawno, jednak dopiero teraz zaczęły mnie nurtować przyczyny.

Problem występuje losowo tzn. raz się jeden nie uruchomi, a raz inny (nie zauważyłem żeby na raz nie uruchomiły się dwa lub trzy).

Dodam że po restarcie wszystko się uruchamia normalnie.

 

Poniżej zamieszczam logi z OTL:

 

OTL:http://wklej.to/6CwEK

 

Extras:http://wklej.to/t2sUq

Hej,

Na początku proponowałbym wyczyścić stare dane Prefetch. CCleaner nada się do tego wyśmienicie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Rzeczywiście nie miałem tej opcji zaznaczonej w CCleaner (może i to pomorze), będę to monitorował bo zdarza się to rzadko.

 

Ps. tak się jeszcze zastanawiam czy to nie wina dysku (50  bad sektorów).

Hej,

Oczywiście nie stosujemy tego tricku regularnie - co najwyżej w czasie pojawiania się problemów, bądź po aktualizacji Comodo lub innych programów, które mają problem z włączeniem się w czasie startu systemu.

Jeśli znajdują się na partycji systemowej, to może tak być.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak znajdują się na partycji systemowej, monitoruję to od prawie roku i narazie nie powiększa się.

 

Posiadam drugi taki sam dysk z identycznego laptopa (zakupione były bliźniaczo w erze), jednakrze moja siorka zajechała sprzeta tj. gniazdo ładowania i brakuje klawidzy.

W zwiazku z tym laptop po zakupie tableta leży i pachnie, sprawdzałem w nim dysk i jest odziwo zdrowy.

Tak więc nasuwa mi się pytanie, czy mógłbym zrobic jakos kopię dysku jeden do jednego ewentualnie przenieść tam swoją winde, stworzyć takie same partycje jak u siebie i przenieść resztę swoich danych?

Hej,

Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by taką kopię zrobić - a wykonać ją można praktycznie dowolnym programem do tworzenia back-upów.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wezmę się za to w wolnej chwili.

 

Dzięki wielkie.