Programy typu CCleaner itp. - Co o nich sądzicie?

Chciałem się zapytać co sądzicie o programach typu Ccleaner i TuneUp Utilities, bo jestem po formacie i nie wiem jaki wybrać, nie chce instalować takich co zamiast czyścić jeszcze bardziej zamulają komputer. Podawajcie również swoje propozycje :slight_smile:

Ja np, jestem zagorzałym przeciwnikiem automatów. Tzn o ile taki ccleaner usuwa zawsze to samo, z tych samych folderów to jest ok. Ale wszelakim hitmanom / tune up itd mówię nie :slight_smile:

Goły Ccleaner jeśli chodzi o rejestr, czyści bardzo pobieżnie zostawiając sporo niepotrzebnych śmieci po programach których już dawno nie ma w systemie.

Ja używam Ashampoo WinOptimizer i jest to bardzo dobry program, wbrew temu co się mówi o Ashampo

A do rejestru używam Registry Repair Wizard i na 7ce zawszę mam czysto

A do odinstalowania programów Revo-Uninstaller

Ccleaner testowałem ale po 3 użyciu zrobił mi ten program bajzel, po usuwał coś błędnie i trzymam się od niego z daleka

Ja korzystam z ccleaner i odkurzacza, i nie moge złego słowa powiedzieć.

CCleaner’a używam od bardzo dawna - najpierw w systemie Windows XP, potem krótko w Windows Vista, a obecnie w systemie Windows 7 i nigdy nie miałem problemów ze stabilnością działania systemu po użyciu CCleanera.

Powiem tak. CCleaner miotełke rejestru ma na poziomie rep. polski w nozną, slady internetowe czysci idealie po odp. skonfigurowaniu. Do rejestru polecam! -> eusing free registry cleaner. Jeśli muli ci PC to nie win cleanerów bo to tak jakby posprzatac i powiedziec ze smierdzi. Pobierz defragllera i niech pouklada ci pliki bo to bajzel zwany fragmentacja jest odp. za szybkosc systemu. Tuneupa nie pobieraj bo w pewnym etapie pracowania softu padaja z jego strony kwestie przez ktore bedziesz sie zastanawial… A jakby tego bylo malo to obecna wersja najnowsza jest chyba po angielsku. Już lepiej odkurzacz albo Jetclean jesli chcesz caly pakiet oczyszczajacy. Yo

viewtopic.php?f=3&t=518827viewtopic.php?f=6&t=516267 Co chwilę się ten temat pojawia.