Programy typu ComboFix a Win Vista - kompatybilność

Witam! Mam pytanie odnośnie do działania programów typu ComboFix, Hijachthis, Silentrunners itp. pod systemem operacyjnym Windows Vista Home Premium. Które z tych programów będą pod Vistą działać poprawnie? Jaki jest sposób ewentualne umożliwienie pracy tym, które z Vistą domyślnie nie współpracują? Pytam, ponieważ z jednym z nich (był to chyba ComboFix) nie udało mi się sobie poradzić, nawet mimo że włączyłem opcję “Tryb zgodn. XP SP2” oraz “Uruchom jako admin”. W dalszym ciągu w oknie programu podczas jego działania pojawiają się wpisy o ograniczeniu mu uprawnień przez co nei może dokończyć pracy. Jak sobei z tym poradzić i czy jest to rzeczywiście wina złej współpracy z systemem, czy moze ja robię coś źle.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Fifipolish

Zobacz tutaj http://www.searchengines.pl/lofiversion … 07285.html

Na podanej stronie jest napisane, że większość z tych programów (oprócz SDFix, który nie obsługuje w ogóle win Vista) ma problem jedynie z Vista x64. Ja jednak mam wersje 32 bit i dalej z niektórymi programami (jak Comboxif) mam problemy. Więc jak jest z działaniem tych programów pod Windows Vista 32 bit?