Programy z efektami linux beryl na viście x64

Witam!

Mam pytanie czy są programy które zrobią coś z vistą by wyglądała ja linux beryl podkreślam nie chce by vista mi się zmieniła w linuxa. Che tylko mieć te fajne efekty takie jak wyginanie okien wirtualny pulpit w 3d, jak się wyłącza program to tak jakby się rozsypywał. NIE CHCE MIEĆ IKON ANI PASKA START JAK LINUX TYLKO EFEKTY.

RocketDock już mam.

Dodaje załączniki z tym związane:

http://www.joemonster.org/filmy/7226/Vi … inux_Beryl

http://blogs.pcworld.co.nz/pcworld/tux-love/beryl2.jpg

Wiem że o pulpitach wirtualnych były już tematy. Ale chce mieć to wszystko w “kupie”.

A i jeszcze jedno mile byłyby widziane darmowe programy.

nic z tego, w kupie, jednym programem tego nie zrobisz, da się zrobić coś podobnego, ale programy są płatne, i dla namiastki efektu beryla programy będą pobierać duże zasoby kompa.

A programy:

-WindowFX wer. darmowa jest bardzo słaba, jak chcesz mieć kilka efektów z beryla, możesz kupić płatną, zamulającą kompa wersję FULL.

  • kostka 3D- Możesz użyć darmowego Yodm 3D, jednak to kicha, zmienia mi tapetkę na niebieską, polecam albo CubeDestkop- przy okazji wirtualne pulpity, fajny, 6 wirtualnych pulpitów, albo coś innego, poszukaj na DP.

-Flip 3D- wer. z beryla, gdzieś widziałem chyba darmowy zamiennik Flip’u 3D z Visty na ten z beryla, ale szukam i nie moge znaleźć.

PS. A nie możesz normalnie zainstalować Ubuntu, beryla, albo nowszego compiza i już? W czym problem? Myślę że tak będzie najlepiej- obok Visty, partycja nie musi być duża, wystarczy na system ok. 8GB, o słabego kompa sie nie bój- na większości kompów to odpala, i co najważniejsze compiz i beryl nie zamula kompa.

tomonek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam!

Posiadam 4GB RAMU 2x2600MHz będzie bardzo zamulało?

Linuxa miałem ale na nim nic nie chodzi ;(

Pozdrawiam!

Dodane 25.01.2009 (N) 11:23

Witam!

Linuxa niałem Mandrive czy jakoś tak.

WindowFX to działa na Viście x64? Znalazłem wersje 3.10 to jest najnowsza?

Pozdrawiam!

Dodane 25.01.2009 (N) 11:47

Posiadam już Cube i jestem zadowolony

WindowFX jestem rozczarowany. Szukam programu który będzie miał efekty z Linuxa czyli wyginanie (jak na zdjęciu), kiedy się zamyka np. okno przeglądarki rozsypuje się w pył, jak się minimalizuje to tak fajne zasysa to paska okno przy okazji go wygina ( jak na filmiku)

Podkreślam Vista ma być Vistą z wyglądu ale mieć efekty z Linux!

Pozdrawiam!

niestety, takiego programu nie znajdziesz, bo jeszcze takiego nie stworzono.

a jak na 4GB RAMu to nie odczujesz zamulenia, nie powinienes odczuć.

Witam! nie chodzi mi o komfort pracy ale program WindowFX na viście x64(64bit) ma błędy zaś na viście x86(32 bit) jest ok sprawdziłem wszystko na laptopie i PC.