Programy z komputer swiat ekspert

witam

kupuje czasem gazete komputer swiat ekspert z tej racji ze czasem daja fajny soft i do tego pelny. tu moje pytanie. mam laptopa ktorego uzywam do lecow prywatnych. czasme biore do pracy ale na nim nie prowadze dzialalnosci ani takze na tym lapku nie zarabiam. mam kilka programow z tej gazety i zastanawiam sie czy moglbym uzywac ich na laptopie. boje sie ze moze ktos mi zarzuci ze w robocie na kompie ktory, czasem

podpiety jest do netu i tylko do tego celu, mam nielegalny soft.

jak to jest?

Jeżeli jest to Twój prywatny sprzet i nie sotosujesz go do celów zarobkowych to wolno Ci mieć na nim to oprogramowanie. Niektóre wersje zezwalają nawet na komercyjne zastosowanie.

Szczegóły tutaj:

http://www.ks-ekspert.pl/archiwum/info/pne/index.html

To zależy, na jakiej licencji są te programy.

Programy ktore sa tam dawane sa na ogol z licencja, jako iz sa to freeware lub shareware. Wtedy gdy je crackujesz igrasz z prawem. Nie widze zadnego przeciwskazania uzywania tych programow nawet w firmie, przeciez w koncu sa one wydawane w swietle dziennym przez gazety,prawda?

Programy które są tam dawane są w pełnych wersjach (przynajmniej te o których pisze autor wątku).

Wszystko zależy od licencji, podałem linka w poprzednim poście.

Witam

Większosć programów z gazet ma freewearową licencję dla użytkowania domowego. Jeżeli nie używasz tych programów do zarabiania ani do prowadzenia działalności gospodarczej to nie ma co się martwić:)

Pozdr

foxer