Programy z prawami administratora - wkurzający monit

Niektóre programy takie jak np. Total Commander wymagają u mnie uruchomienia jako administratora (mimo że systemowo moje konto nim jest, ale to już chyba w ogóle inna bajka) ponieważ w przeciwnym wypadku nie działają do końca poprawnie. Za każdym razem gdy taki program otwieram wyskakuje mi okienko z potwierdzeniem czy na pewno chcę go uruchomić. Podejrzewam, że mogę po prostu suwak zabezpieczeń przesunąć w dół, ale jako niezalecane się raczej boję… ALE czy nie da się stworzyć czegoś na wzór “aplikacje zaufane” czy coś w tym stylu żeby nie pytał mnie ciągle tylko zapamiętał? Mam wersję Win7 Pro x64

Po kliknięciu prawym klawiszem myszki na skrót do programu,wybierz właściwości–zgodność i zaznacz “Uruchom ten program jako administrator” monit nie powinien się pojawiać a UAC bo tak się to nazywa ,możesz wyłączyc i tak każdy program antywirusowy sprawdza aplikację przed uruchomieniem,zresztą w każdym innym położeniu niż najwyższe zabezpieczenie to jest nieskuteczne (błąd Microsoftu) nie monitoruje plików .dll więc wyłączając to ,niewiele stracisz

Tak też właśnie zrobiłam, bo bez zaznaczenia tej opcji nie do końca funkcjonował i ten monit właśnie zaczął się od tego momentu pojawiać. Nie ma jakiejś opcji w zasadach grup czy też w innym miejscu żeby zaakceptować pewne programy a nie robić reguły dla całego systemu?