Project I.G.I - problem z misją Get Priboi

Gram sobie w Project I.G.I i doszłam do misji o nazwie Get Priboi. W pierwszej kolejności (neutralizując po drodze wrogów) udaję się na strzelnicę, aby zabrać C4 do wysadzenia jakichś zbiorników. Potem udaję się do punktu 2. Zabijam wrogów i przyciskam ten przycisk obok drzwi. Wchodzę do pomieszczenia, strzelam, aż do wybuchu takiego urządzenia, które stoi po środku pokoju. Potem wychodze, wchodze na słup wysokiego napięcia, jadę po linie na następny, zabijam strażnika, jadę na kolejny słup i tu się zatrzymałam…Następna lina prowadzi do ogrodzonych siatką zbiorników, które mam wysadzić, ale za nic nie mogę na niej zjechać! Podchodzę z każdej strony, ikonka do wykonania czynności (tu: zjazd na linie) pojawia się, wciskam przycisk akcji (prawy Shift), ale postać tylko na ułamek sekundy łapie się liny i spowrotem znajduje sie tam gdzie była przed chwilą (na słupie) !!

Próbowałam także zejść, ze słupa i w jakiś sposób wspiąć się/przejść/otworzyć bramę, ale nic mi się nie udaje. Może mi ktoś powiedzieć, jak dostać się do tych zbiorników, aby je wysadzić??

Będę wdzięczna za pomoc… :stuck_out_tongue:

Chyba trzeba przeskoczyć przez siatkę, nie przez bramę…

ogi88 no dobra, ale w którym miejscu?? obeszłam całą siatkę dookoła i nie ma żadnego pudła, czy czegoś w tym rodzaju, żeby po tym przeskoczyć…może mi ktoś podpowiedzieć, w którym miejscu?

Dawno nie grałem w tą grę, ale pamiętam, że choć na tym płocie jest napisane “Wysokie napięcie” to on normalnie wspinał się na płot i przeskakiwał przez niego w dowolnym miejscu - ale w takim, aby kamery Ciebie nie zauważyły…

Ja dawno niegrałem ale tą misje dobrze pamiętam, jak jedziesz po słupach to musisz z nich zejść do tych zbiorników podejść od tyłu i wtedy przeskoczyć przez siatke za zbiornikami. O ile dobrze pamiętam to w każdym miejscu da się przejść, ale wiem że na 100% za zbiornikami i za takim magazynem do którego potem musisz iść i zabrać jakieś dokumenty.

Złączono Posta : 10.04.2007 (Wto) 20:01

Ps jak chcesz przeskakiwać za zbiornikami to niemusisz nikogo zabijać goście się niepokapują a kamera nie zauważy, jak podłożysz to chop spowrotem za siatke i przechodzisz w innym miejscu, za tym magazynem. Jak podejdziesz do siatki to powinien pojawić się mały obrazek jak gość przechodzi po siacie wtedy naciskasz chyba shift i gość przechodzi.

mafioz żadna ikonka nie pojawia mi sie ani za zbiornikami, ani za tym budynkiem, co trzeba iść po dokumenty. Wiecie może gdzie wyłącza się ten prąd?? Skoro jest tam znaczek wysokiego napięca to chyba trzeba wyłączyć tylko ja nie wiem, co, jak i gdzie…Tam na mapce pod numerem 2 jest taki jakby, duży, żółty transformator, czy coś w tym rodzaju, strzelam w to, ale nie pokazuje mi sie zadna informacja, ze punkt 2 zaliczony (jak zaliczyłam punk 1 to u góry w lewym rogu wyświetliło się: Objective 1: Complete). Nie mam już pojęcia, co robić…

W tym budynku, koło Hangarów z tymi samolotami (rozpracowywanie zamka, gość do zabicia i wyłączenie komputera - nie strzelanie :slight_smile: ) chyba się wyłącza prąd… A z tamtej strzelnicy zabierasz ładunek wybuchowy?

ogi88

masz racje, ominołeś cel w i.g.i aby coś zaliczyc chyba nigdy sie w to nie strzela, musisz zabić strażnika wejść za ogrodzenie (obok hangarów) potem do takiego budynku małego i na niższym poziomie prąd wyłączyć potem na strzelnice, po ładunki i kilka broni tam jest, potem dopiero po słupach.

mafioz jak dziś mi net wysiadł to zaczęłam grać i przeszłam to :mrgreen: najpierw w punkcie 1 trzeba było zabrac C4, a potem w 2 obok tego żółtego czegoś były jakies panele sterowania tym urządzeniem i sie tam wyłączało, no a potem dopiero dało sie przez ogrodzenie przejść, bo z niewyłączonym prądem się nie dało przez siatke przeskoczyć :mrgreen: teraz juz sobie poradziłam, ale dzięki ogi88 i mafioz za odpowiedzi :smiley: